Poniedziałek, 29 listopada 2021 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Pogotowie Reporterskie

Młodzieżowy poseł z Łasku z sukcesami (video)

 

Młodzieżowy poseł Igor Jędrzejczak z Łasku na obradach Parlamentu Młodych RP w senacie! Uchwała współautorstwa Igora Jędrzejczaka przyjęta przez parlament młodzieżowy, wygrane wybory na wicelidera jednego z największych klubów parlamentarnych, udział w programie "Debata Liderów", czyli kolejne sukcesy młodego polityka z Łasku.

W sobotę 20 listopada 2021 roku Przewodniczący Rady Uczniów ZSO w Łasku - Kolumnie Igor Jędrzejczak, a zarazem młodzieżowy poseł, miał sposobność uczestnictwa w posiedzeniu Parlamentu Młodych RP w senacie w Warszawie dotyczącego jednostek samorządu terytorialnego.  Zasiadał on również w parlamentarnej komisji uchwałodawczej oraz komisji ds. zagospodarowania przestrzennego i klimatu. W związku z przebywaniem w senacie wziął także udział w programie "Debata Liderów" organizowanym przez program MyPolitics. Został również wybrany wiceszefem drugiego największego klubu parlamentarnego oraz jest współtwórcą projektu uchwały "O przyszłości samorządu", który został przyjęty przygniatającą większością w senacie. Przyjęta uchwała zostanie przedstawiona naczelnym władzom kraju oraz rozpocznie się ich intensywna promocja. Takie posiedzenia wzmacniają głos młodych ludzi w debacie publicznej, dlatego mamy nadzieję, że takich okazji do debat i przygotowania projektów będzie jeszcze więcej.

Materiał filmowy 8TVR

Skomentuj [ 5 ]
17:15, 24.11.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Janek @ 07:25, 25.11.2021r. IP: *.*.71.146

W klapie wpięta flaga Polski ,ważne że nie tęcza może coś z niego będzie.

Anna @ 11:36, 25.11.2021r. IP: *.*.217.70

"wybrany wiceszefem drugiego największego klubu parlamentarnego" - czyli jakiego? Może troszkę więcej informacji, czy to wstyd się przyznać?

Jarek @ 17:42, 25.11.2021r. IP: *.*.245.126

Naczelną władzą kraju jest Jarek.

Igor @ 22:08, 25.11.2021r. IP: *.*.125.91

Przede wszystkim cieszę się, że idea Parlamentu Młodych RP i rola polityki młodzieżowej jest nagłaśniana, za co dziękuje serwisowi. Odnosząc się do Pani pytania, układ sił w parlamencie młodzieżowym wygląda trochę inaczej niż w normalnym parlamencie. Rzecz jasna są kluby reprezentujące typowo np. PiS, Konfederację, Lewicę, itp. Są też jednak kluby, które nie mają konkretnego powiązania z jedną partią. Należę do centrystów, którzy są właśnie wspomnianą "drugą największą siłą w parlamencie" (a biorąc pod uwagę całą naszą koalicję największą), w naszym klubie łączymy działaczy z różnych środowisk, m.in. Polska 2050, KO, Unia Europejskich Demokratów, Polskie Stronnictwo Ludowe oraz niezrzeszonych.

Poseł Parlamentu Młodych RP
Igor Jędrzejczak

do Igor @ 22:52, 25.11.2021r. IP: *.*.132.11

I tak trzymaj chłopie!

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET