Sobota, 22 stycznia 2022 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Pogotowie Reporterskie

Trwa nabór wniosków o przyznanie dotacji na wydarzenia kulturalne

 

Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił pierwszy otwarty konkurs ofert pt. „Kulturalnie regionalnie” na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2022 roku. O dotacje mogą starać się organizacje pozarządowe. 

Konkurs ma na celu wzbogacanie oferty kulturalnej województwa łódzkiego oraz pielęgnowanie i rozwój polskiej tradycji kulturowej, w tym przedsięwzięcia poświęcone trójce patronów roku 2022, ustanowionych przez Sejm RP, tj. Marii Konopnickiej, Józefowi Mackiewiczowi i Józefowi Wybickiemu, realizowanych poprzez organizowanie wydarzeń kulturalnych prezentujących dorobek polskiego i światowego dziedzictwa kultury na terenie województwa łódzkiego oraz prezentowanie lokalnego i regionalnego dorobku kultury.

Najważniejsze informacje:

1. Wnioski składa się w wersji elektronicznej za pośrednictwem portalu witkac.pl
2. Suma środków do rozdysponowania w konkursie - 500 tys. zł
3. Maksymalna kwota wnioskowanej dotacji - 35 tys. zł

wymagany wkład własny - 10% całkowitych kosztów realizacji zadania (wkład finansowy i/lub świadczenia pieniężne od odbiorców zadania – minimum 8% całkowitych kosztów realizacji zadania)

Nabór ofert trwa do 26 stycznia (do północy), natomiast do 02 lutego do godz. 16. należy złożyć podpisane potwierdzenie złożenia oferty w portalu witkac.pl. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest do 22 kwietnia, a zadania można będzie realizować od 25 kwietnia do 31 grudnia.

Szczegółowe informacje i załączniki dostępne na stronie internetowej: wwwlodzkie.pl

Skomentuj [ 0 ]
18:00, 14.01.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET