Czwartek, 19 maja 2022 r., imieniny Iwa, Piotra, Celestyna

Pogotowie ReporterskiePodwieczorek z Gwiazdą – Zbigniew Zamachowski

 

Zbigniew Zamachowski – znakomity aktor teatralny i filmowy, pracował z największymi. Stworzył wybitne kreacje m.in. u Krzysztofa Kieślowskiego, Kazimierza Kutza, Janusza Zaorskiego, Andrzeja Wajdy, Filipa Bajona i wielu wielu innych.

Jest artystą wszechstronnym, zajmuje się również dubbingiem, użyczył głosu niezapomnianemu “Shrekowi”. Oprócz tego komponuje i pisze teksty.

 
Wspaniale i oryginalnie interpretuje piosenki najlepszych twórców, takich jak choćby Osiecka, Przybora, Nohavica, Bukartyk. Wielokrotny uczestnik Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Laureat Nagrody im. Stanisława Wyspiańskiego I stopnia za “osiągnięcia aktorskie w teatrze i filmie” . Do tego zdobywca trzech “Wiktorów”, nagrody Akademii Telewizyjnej.

Jest również radiowcem kiedyś związanym z “Trójką” a obecnie prowadzącym autorską audycję ” pt. “Zamach na dziesiątą muzę” w Radiu Nowy Świat.

 
Krótką mówiąc wszechstronnie utalentowany i lubiany, jedyny w swoim rodzaju… Zbigniew Zamachowski już 6 kwietnia w Łaskim Domu Kultury!
Spotkanie poprowadzi Leszek Bonar, dziennikarz telewizyjny związany z TVP3 Łódź.

W trakcie spotkania artysta również zagra kilka utworów.

 

Zapraszamy 18 maja 2022 r. o godzinie 19:00.

Kup Bilet

 

Skomentuj [ 0 ]
09:40, 14.03.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET