Czwartek, 19 maja 2022 r., imieniny Iwa, Piotra, Celestyna

Pogotowie ReporterskieKręci mnie mój zawód

 

W Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi wręczone zostały nagrody dla uczestników konkursu „Kręci mnie mój zawód”. Uczniowie z naszego regionu nagrywali filmiki pokazujące najciekawsze ich zdaniem zawody.

Wojewódzki konkurs filmowy skierowany był do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i policealnych z całego województwa łódzkiego. Jego głównym celem jest promocja interesujących zawodów, szkolnictwa zawodowego oraz zachęcenie uczniów do tego, by świadomie planowali karierę zawodową. W uroczystym rozdaniu nagród, które odbyło się w środę, 11 maja wziął udział wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba.

- Wybór zawodu jest bardzo istotny, bo w ten sposób wybieramy ścieżkę, którą kroczymy przez większą część życia. Przez lata szkolnictwo zawodowe i branżowe było niszą. Dzisiaj pokazujemy, że jest bardzo ważne, bo przynosi profity. Bardzo cieszę się, że ten konkurs wzbudził tak duże zainteresowanie wśród młodzieży – powiedział wicemarszałek Zbigniew Ziemba.

Konkurs organizowany był pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera oraz Łódzkiego Kuratora Oświaty Waldemara Flajszera.

Skomentuj [ 0 ]
15:35, 12.05.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET