Poniedziałek, 4 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Pogotowie ReporterskieŁDK. Wystawa Malagowo - Wernisaż

 

Świętując początek wakacji zajrzyjcie koniecznie do Łaskiego Domu Kultury przyjrzeć się z bliska szalonej wystawie prac artystów z "Malagowa". Ta eksplozja barw, stylów i fantazji dzieci i młodzieży za kilka lat będzie warta więcej niż ciężarówka soczystych czereśni!

Kreatywność i wyobraźnia to bezcenne dary, które posiada każde dziecko bez wyjątku. Wystarczy odrobina motywacji, aby młody człowiek sam odkrywał twórczy świat sztuki. Przekonajcie się o tym sami zaglądając na wernisaż.

Pracownię "Malagowo" prowadzi Aga Świstek - Malaga. Jest fanką sztuki, dzieci i ich pomysłów. Zazdrości im kreatywności i braku barier twórczych.
Malaga lubi kolory, uśmiechy i słońce. Kwieciste łąki, niuanse relacji, gesty, dźwięki, grymasy i inspirujące spotkania. Fascynuję ją energia człowieka i siła przyrody. Lubi ludzi – dlatego maluje głównie ich portrety. 

Wernisaż: 24 czerwca 2022 r. godzina 18:00.

Zapraszamy!

 

 

Skomentuj [ 0 ]
17:50, 14.06.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET