Środa, 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Pogotowie Reporterskie

Policjanci zabezpieczyli papierosy bez akcyzy

 

Papierosy różnych marek bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą z Łasku. Działania przeprowadzone były wspólnie z funkcjonariuszami sieradzkiego oddziału Urzędu Celno - Skarbowego. Mieszkaniec Łasku, u którego znaleziono nielegalny towar odpowie teraz za wykroczenie karno-skarbowe.
 

Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Powiatowej Policji w Łasku uzyskali informację o osobie, która może posiadać nielegalne wyroby tytoniowe. Wspólnie z funkcjonariuszami z sieradzkiego oddziału Urzędu Celno - Skarbowego postanowili to zweryfikować. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. W lokalu zajmowanym przez 64-letniego mieszkańca Łasku stróże prawa ujawnili i zabezpieczyli ponad 4000 sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy. Teraz 64-latek odpowie przed sądem za wykroczenie skarbowe zgodnie z przepisami Kodeksu Karno-Skarbowego. Za ten czyn grozi przepadek mienia oraz wysoka grzywna.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 0 ]
10:15, 01.07.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET