Środa, 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Pogotowie Reporterskie

Sędziejowice. Sołecki Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sędziejowice

 

W sobotę 13 sierpnia na Stadionie Gminnym w Sędziejowicach odbędzie się Sołecki Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sędziejowice. Zapraszamy do zgłaszania się drużyny reprezentujące poszczególne sołectwa. 

W sobotę 13 sierpnia na stadionie gminnym w Sędziejowicach odbędzie się Sołecki Turniej Piłki Nożnej. W  turnieju  prawo  gry  mają sołeckie drużyny piłkarskie, których zawodnicy są mieszkańcami danego sołectwa gminy Sędziejowice. Z uwagi na to, że jest to okres wakacyjny, w wyjątkowych przypadkach, dopuszcza się w składzie każdej drużyny maksymalnie 1 osobę spoza terenu gminy Sędziejowice.  W turnieju udział wezmą drużyny sześcioosobowe (pięciu zawodników i bramkarz). 
Zgłoszenia przyjmuje Justyna Kmiecik pod nr tel. 43 840 00 13.

Regulamin dopuszcza zgłaszanie do 10 zawodników przez każdą z drużyn. Rozgrywki Sołeckiego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sędziejowice rozpoczną się o godz. 12:00, a zwycięzców poznamy około godziny 17:00. Organizatorami Turnieju są: Gminny Klub Sportowy Sędziejowice, Wójt Gminy Sędziejowice oraz Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi.

Regulamin wraz z kartą zgłoszenia do pobrania poniżej.

Harmonogram

Regulamin 2022 Sołecki Turniej Piłki Nożnej

 

Skomentuj [ 0 ]
12:10, 08.07.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET