Środa, 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Pogotowie Reporterskie

Łaskovia. Dwie nasze pary w najlepszej ósemce Mistrzostw Polski Młodziczek

 

Hektolitry deszczu, litry potu, wiadro emocji i wiele, wiele więcej przyniósł nam pierwszy dzień Mistrzostw Polski Młodziczek w dolnośląskiej Górze.
Zanim przejdziemy do podsumowania sobotnich gier w naszym wykonaniu, warto podkreślić:

- Perfekcyjną organizację, za którą czapki z głów przed górowskim samorządem oraz miejscowym człowiekiem-orkiestrą, Mariuszem Dziewicem!   
- Mega wyrównany i wysoki poziom zawodów, turniejowe mecze oglądało się z największą przyjemnością!   
- Wspaniałą atmosferę młodzieżowego współzawodnictwa, mecze rozgrywane w atmosferze fair-play, mimo wielu emocji towarzyszących rozgrywkom 16 najlepszych duetów w Polsce w tej kategorii wiekowej!   
Przechodzimy do wyników!
Bulzo z Puchciem (Martyna Bulzacka i Hania Puchała): wygrana 2:0 z Tychami i Mysiadłem i porażka po tie-breaku w stojącym na bardzo wysokim poziomie meczu z Metrem Warszawa. Jutro dziewczęta ponownie zmierzą się z duetem z Tychów, startują o 9:00, a stawką będzie awans do NAJLEPSZEJ CZWÓRKI MISTRZOSTW POLSKI!   
Roksi z Ewcią (Roksana Wojtasik i Ewa Mrózek): wygrana 2:0 z Lublinem, w kolejnym meczu o awans do najlepszej szóstki turnieju, po kapitalnej grze   prowadzenie 1:0 w setach i 20:18 w drugiej partii, dwie piłki meczowe w górze i... ostatecznie porażka z ukraińskim   duetem reprezentującym Pogoń Proszowice. Ajajaj, jak niewiele brakowało...  
Później wygrana 2:0 z Kożuchowem i porażka 0:2 z rozpędzonymi Tychami. Dziewczęta powalczą jutro o 7. miejsce w Mistrzostwach Polski.   

W niedzielę nasz wielki dzień! Na pewno będzie masa emocji, rozegramy swoje ostatnie mecze na niskiej, młodziczkowej siatce, pewnie bez względu na wynik poleją się łzy wzruszenia, a pewien etap w naszej przygodzie z siatkówką się zakończy...

 

Źródło: Łaskovia

Skomentuj [ 2 ]
09:30, 31.07.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Jaś @ 11:12, 31.07.2022r. IP: *.*.238.115

Co to za nowa dyscyplina - Mistrzostwa Polski Młodziczek w dolnośląskiej Górze? W czym jest trudność napisania w jakiej dyscyplinie są te Mistrzostwa Polski Młodziczek? Wiem, wiem, doczytałem się w 3 wyrazie od końca, że chodzi o jakiś rodzaj siatkówki, ale czy nie powinno to być napisane na samym początku?

Sam @ 00:49, 01.08.2022r. IP: *.*.66.216

skoro tie breaki to pewnie tenis...

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET