Środa, 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Pogotowie Reporterskie

Bezpieczny przejazd - szlaban na ryzyko w Łasku

(fot. KPP Łask)

Policyjna akcja przed przejazdem kolejowo-drogowym w Łasku. Policjanci z Łasku po raz kolejny przyłączyli się do akcji profilaktycznej "Bezpieczny przejazd - szlaban na ryzyko". W czasie akcji "Bezpieczny piątek” w ramach kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd - szlaban na ryzyko” zorganizowanej w piątek, 29 lipca 2022 roku przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., policjanci z Łasku działali wraz z funkcjonariuszami SOK i pracownikami kolei. 

- Podnosili świadomość uczestników ruchu drogowego o zagrożeniach wynikających z niezachowania szczególnej ostrożności na przejazdach kolejowych oraz na tzw. dzikich przejściach. Piątkowa akcja prowadzona była w rejonie przejazdu kolejowego w Łasku - Wiewiórczynie. Funkcjonariusze apelowali do kierowców samochodów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego przypominając, że stosowanie podstawowych przepisów to najbardziej skuteczny sposób, aby nie dochodziło do kolejnych tragedii na torach - informuje asp. sztab. Katarzyna Staśkowska z KPP w Łasku.

 

Czytaj dalej: Nasze Miasto

https://lask.naszemiasto.pl/bezpieczny-przejazd-szlaban-na-ryzyko-w-lasku/ar/c4-8933959

Skomentuj [ 0 ]
19:10, 02.08.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET