Środa, 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Pogotowie Reporterskie

Pijany kierowca uciekał przed policjantami

 

Policjanci po pościgu zatrzymali 38-letniego mieszkańca gminy Widawa, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierujący osobowym citroenem miał we krwi ponad 2,5 promila alkoholu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i ucieczkę przed policją może grozić do 5 lat więzienia.

W poniedziałek, 1 sierpnia 2022 roku około godziny 18:00 policjanci z widawskiego komisariatu patrolując okolice miejscowości Patoki zauważyli osobowego citroena. Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenie, że może być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać auto do kontroli. Policjanci dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Ten, zignorował ich polecenia i gwałtownie przyśpieszył. Funkcjonariusze podjęli pościg za samochodem. Po krótkiej ucieczce policjanci zatrzymali pojazd i szybko wyszło na jaw, co było powodem takiego zachowania kierowcy. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. 38-letni mieszkaniec gminy Widawa wkrótce usłyszy zarzuty. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz ucieczkę przed policją grozi do 5 lat więzienia.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, stanowi potencjalne zagrożenie. Apelujemy: piłeś alkohol - nie wsiadaj za kierownicę! Jeżeli jesteś świadkami takiego zachowania - reaguj! Od naszej postawy może zależeć czyjeś życie.

asp. sztab. Katarzyna Staśkowska

 

Skomentuj [ 0 ]
11:15, 03.08.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET