Poniedziałek, 3 października 2022 r., imieniny Teresy, Józefy, Heliodora

Pogotowie Reporterskie

2. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Łódką w Stronę Unihokeja"

 

Takie informacje ogromnie cieszą - dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Sędziejowicach zajęły 2. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Łódką w Stronę Unihokeja".  Wczoraj w Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej odbył się ogólnopolski turniej unihokeja.

Łącznie startowały 32 drużyny w trzech kategoriach wiekowych. Dziewczęta SP w Sędziejowicach zdobyły srebrny medal przegrywając jedynie z ubiegłorocznymi Mistrzyniami Polski w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej-LUKS Góra Świętej Małgorzaty. Najlepszą zawodniczką drużyny została wybrana Wiktoria Klimaszewska - Kapitan. Chłopcy mimo zaangażowania i woli walki nie awansowali do strefy medalowej.

Skład naszych Sreberek: Wiktoria Klimaszewska, Julia Kapuścińska, Wiktoria Sobala, Martyna Szymańska, Maja Urbaniak, Olga Żak, Zuzanna Dąbrowska, Zuzanna Kozioł, Milena Marek, Blanka Koch, Julia Mirowska, Anna Krysiak - bramkarz. Trenerem drużyny dziewcząt jest Monika Walczak, drużyny chłopców Janusz Kopka.

To nie pierwszy unihokejowy sukces uczniów sędziejowickiej szkoły w unihokeju. W poprzednim roku szkolnym reprezentacja dziewcząt zdobyła 4. miejsce w województwie łódzkim w swojej kategorii.

Coś mi podpowiada, że to nie koniec sukcesów naszych uczniów w unihokeju. Wielkie gratulacje  dla Was i trzymam kciuki w kolejnych rywalizacjach!  

To kto przyłącza się do gratulacji dla naszych zawodniczek ?

 

Źródło: Dariusz Cieślak

 

 

Skomentuj [ 0 ]
18:15, 20.09.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET