Wtorek, 29 listopada 2022 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Pogotowie Reporterskie

Łask. Dwa oddziały w szpitalu po remoncie zapraszają pacjentów (zdjęcia, video)

 

Kolejny oddział w szpitalu w  Łasku został wyremontowany – jest to Oddział Chirurgii Ogólnej oraz Oddział Chirurgii szczękowej i laryngologii.  Warto wspomnieć, że oddział chirurgii szczękowej jest jedynym na terenie województwa łódzkiego poza szpitalem w Łodzi. 

W wyremontowanych  oddziałach zostały stworzone nowe łazienki, toalety, w tym  również dla niepełnosprawnych, wymieniono glazurę i terakotę w salach szpitalnych, a wszystkie pomieszczenia zostały odświeżone. Cała inwestycja została wykonana z środków własnych spółki, a wykonawcą inwestycji są pracownicy działu technicznego naszego szpitala. Jest to już kolejny oddział wyremontowany przez spółkę „Szpitale Powiatowe” – Szpital w Łasku, po Oddziale Rehabilitacji oraz Oddziale Neurologii. Kolejne inwestycje przed nami, a wszystko to ma na celu podniesienie komfortu leczenia dla naszych pacjentów. Aby ten komfort leczenia pacjentów na oddziale chirurgii ogólnej był większy, zostały zmienione nie tylko pomieszczenia i sale chorych ale również dzięki współpracy z Powiatowym Zespołem Poradni w Łasku został zakupiony nowy laparoskop, który stanowi wyposażenie Bloku Operacyjnego i służy do wykonywania zabiegów metodą laparoskopową w zakresie operacji wyrostka robaczkowego, przepuklin oraz pęcherzyka żółciowego. 

Te wszystkie inwestycje wykonywane są w celu podniesienia poziomu leczenia oraz zapewnienia większego komfortu w trakcie hospitalizacji pacjentom szpitala w Łasku.

 

 

Zobacz zdjęcia:

Dwa wyremontowane oddziały w łaskim szpitalu

 

 

 

Skomentuj [ 9 ]
10:20, 27.09.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Igor @ 11:23, 27.09.2022r. IP: *

Idąc do łaskiego szpitala trzeba mieć nie równo pod sufitem to raz a dwa spisany testament i opłacony pogrzeb bo 2 dni pobytu i nekrolog na słupie

G @ 13:03, 27.09.2022r. IP: *

Igor a byłeś tam kiedyś czy to twoja dedukcja bo ktoś coś tam kiedyś?

Igor @ 13:44, 27.09.2022r. IP: *

G łaski szpital pracuje na sprzęcie lepiej nie pisać o datach ich produkcji poziom poradni specjalistycznych zatrzymał się na czasach PRL-U o poziomie wykształcenia i szkolenia pracujących lekarzy strach mówić wiem,bo byłem pacjentem poradni diabetologicznej i jakoś nic nie można było zrobić a w Łodzi dało się dało trzeba tylko chcieć a nie warczeć na pacjentów i pilnować procedur żeby poradnia nie straciła kasy

K @ 21:30, 27.09.2022r. IP: *.*.28.57

Jacy lekarze będą tam pracować - dobrze byłoby wiedzieć?
Mając kogoś w szpitalu niemożliwym jest kontakt z jakimkolwiek lekarzem.
Niestety Igor ma racje.

Magdalena @ 09:52, 28.09.2022r. IP: *.*.171.237

Ja ostatnio leżałam , na starym jeszcze oddziale chirurgii. Szpital pozyskał cudownie empatycznego lekarza, który super się mną zaopiekował , jestem mile zaskoczona. Natomiast izba przyjęć masakra, dużo do zmiany.

Anna @ 13:04, 28.09.2022r. IP: *.*.40.140

A to już mają laryngologa czy pacjenci sami się będą leczyć?

Bxxx @ 15:21, 28.09.2022r. IP: *.*.132.9

Jeśli w artykule jest napisane że oddział rehabilitacji też był odnowiony to apeluję do władz szpitala o pilną wymianę ekipy remontowej bo obecna zatrzymała się w czasach PRL . Byłem i widziałem.

Ole @ 21:58, 28.09.2022r. IP: *.*.185.66

Szpital na godziny mimo remontów bez dobrego personelu nie może liczyć.Mury to tylko cześć.Brakuje kadry.

Ulka @ 14:14, 02.10.2022r. IP: *

Oddziały dla pisiorów niech się tam Wolosz starosta położy z tymi dwoma storczykami co wręczał powodzenia do utonięcia

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze

Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET