Poniedziałek, 3 października 2022 r., imieniny Teresy, Józefy, Heliodora

Pogotowie Reporterskie

Policjantka ze srebrnym medalem

 

Asp. sztab. Katarzyna Staśkowska, policjantka z Łasku, na zakończenie sezonu startowego ponownie stanęła do rywalizacji w zawodach kulturystyki i fitness Festiwalu Sportów Sylwetkowych IFBB NPC PRO QUALIFIER Roberta Piotrkowicza rozgrywanych w miniony weekend w podwarszawskich Markach. Po zaciętej rywalizacji i wyjściu w trzech kategoriach zajęła II, IV i V miejsce.

Zawody „Fitness Authority Battle of Champions Pro Qualifier” odbyły się w niedzielę, 18 września 2022 roku na scenie Mareckiego Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego. Katarzyna Staśkowska wystartowała w trzech kategoriach: Masters +35, Novice oraz Women’s Figure Open. Po porównaniach w poszczególnych kategoriach oraz prezentacji indywidualnej nasza policjantka zajęła V miejsce w kategorii Masters +35, IV lokatę w open figure i zdobyła srebrny medal w kategorii Novice Figure. Jak podkreśla sama zawodniczka, to był dla niej przełomowy rok, podczas którego zmieniła federację, musiała też nauczyć się nowego pozowania, co wcale nie jest łatwą sztuką. To był też długi sezon startowy, bo pierwsze wyjścia na scenę Katarzyna Staśkowska miała już w kwietniu i maju. Tym niedzielnym startem kończy tym samym swój sezon startowy i już wspólnie z trenerem planują przygotowania na przyszły rok. Teraz czas na regenerację i zasłużony odpoczynek.

Przypomnijmy: asp. sztab. Katarzyna Staśkowska jest oficerem prasowym w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku. Od 2017 roku jej nową pasją stały się sporty sylwetkowe. To utytułowana zawodniczka. Ma na swoim koncie między innymi tytuły wielokrotnej Mistrzyni Polski, kilkukrotnej Mistrzyni Europy oraz Wicemistrzyni i Mistrzyni Świata wielu federacji.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 0 ]
12:35, 21.09.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET