Wtorek, 29 listopada 2022 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Pogotowie Reporterskie

VIII Nadzwyczajny Zjazd Klubów Gazety Polskiej w Spale

 

Około pół tysiąca osób bierze udział w trzydniowym VIII Nadzwyczajnym Zjeździe Klubów Gazety Polskiej Spała 2022. Do naszego województwa przyjechały nie tylko kluby z całej Polski, ale również z Belgii, Niemiec, Hiszpanii, Australii, USA i Francji. Dziś (30 września) nastąpiło otwarcie, a wśród gości był m. in. Marszałek Grzegorz Schreiber. 

- W tym trudnym czasie szczere rozmowy o Polsce są szczególnie potrzebne – mówi Grzegorz Schreiber. - My w Urzędzie Marszałkowskim i sejmiku od samego początku weszliśmy w tryb rozmowy. Jeździmy w teren, spotykamy się z ludźmi, chcąc dowiedzieć się, co jest dla nich najważniejsze. Staramy się prowadzić dyskurs z mieszkańcami województwa i to przynosi efekty. Ostatnim przykładem jest projekt „Prosto od rolnika”. Spotykaliśmy rolników, którzy mówili na „dajcie nam możliwość sprzedawania naszych produktów bezpośrednio konsumentom w Łodzi". I my to zrobiliśmy. Jutro startują: rynek marszałkowski i wojewódzki położone w bardzo dobrych lokalizacjach w Łodzi.

W otwarciu wzięli udział również Grzegorz Witkowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury, europosłowie Anna Fotyga i Ryszard Czarnecki oraz radne wojewódzkie: Beata Dróżdż i Ewa Wendrowska.

Zjazd potrwa do niedzieli. Najważniejszymi tematami będą: suwerenność, zbrodnie wojenne Rosji, reparacje czy polityka rodzinna. W panelach wezmą udział dziennikarze Strefy Wolnego Słowa, eksperci i politycy.

 

Skomentuj [ 5 ]
18:45, 01.10.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

As @ 19:47, 01.10.2022r. IP: *.*.24.37

A jest w ogóle taka gazeta Polska ,pierwsze słyszę wystepują tam chyba same Pisowskie idioci ,zboczeńcy ,tacy którzy udawają że są święci a co drugi jest rozwodnikiem ,bo prostak trochę liznął władzy ,to od razu żony rzucił i rodzinę, taka to jest Banda nieudaczników PiS

Redachtór @ 06:59, 02.10.2022r. IP: *

Towarzysze z centrali partyjnej przyjechali do ludu przekazać towarzyszom z terenu wytyczne na rok wyborczy - kogo trollować, jak hejtować, na kogo słać donosy, kogo i jak oczerniać przed wielebnym. Teraz lokalne komitety partyjne w parafiach ruszą do działania, do ataków z nową siła i zaangażowaniem.

Stef @ 18:20, 02.10.2022r. IP: *.*.210.199

Niby Gazety Polskiej, a jednak Ruskiej

Nowogrodzki @ 19:01, 02.10.2022r. IP: *

Ojroposeł pewnie uczył ich jak jeździć zimą po Europie kabrioletem z odkrytym dachem i kosić za to niezłą kasę.

Sam @ 23:24, 02.10.2022r. IP: *.*.155.99

gazeta "polska" - to ten szmatławiec, którym przewodzi typ z wielkim łbem, wypełnionym sieczką?

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze

Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET