Wtorek, 29 listopada 2022 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Pogotowie Reporterskie

Zaproszenie na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

 

 
Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku zaprasza na 2. spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, który działa w bibliotece. O książce, którą będziemy omawiać nasza bibliotekarka Jola napisała tak:

„Córka Zegarmistrza” autorstwa Kate Morton to książka dla każdego, kto lubi wciągające i pełne zwrotów akcji historie o kryminalnym świecie sprzed kilku wieków. Autorka wprowadza nas w świat, w którym jest wszystko, czego wymaga się od dobrego kryminału: tajemnicze morderstwo dokonane w 1862 roku i skrywane sekrety, które po ponad stu pięćdziesięciu latach próbuje odkryć młoda Elodie. To historia opowiedziana z perspektywy ducha, który prowadzi nas przez historię swojego życia i tragicznej śmierci. Wszystkie wątki łączą się w emocjonalne, satysfakcjonujące zakończenie, w którym poznajemy odpowiedzi na pytania, zadane przez młodą bohaterkę powieści już na początku historii. „Córka Zegarmistrza” to więcej niż tylko fikcyjna opowieść – to historia, w której uczymy się rozumieć stratę, nieposkromiony żal, tęsknotę, ale także wielką potęgę miłości rodziców i dzieci. Świetna książka na jesienne i zimowe dni.
Zapraszamy! Można jeszcze do nas dołączyć, szczegóły w wypożyczalni!

 

Źródło:  BP w Łasku  

Skomentuj [ 0 ]
16:00, 08.11.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze

Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET