Wtorek, 29 listopada 2022 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Pogotowie Reporterskie

Tysiąc morsów dla Natalki

 

Grupa Morsy - Pany po kolejnej kąpieli w tym sezonie. Po inauguracji sezonu w Święto Niepodległości, morsowali w niedzielę, 20 listopada. NA 4 grudnia przeniosą się do Sieradza, gdzie zaplanowana jest wielka akcja dla Natalki. Grupa Morsy - Pany spotyka się w Sobiepanach w gminie Sędziejowice nad rzeką Grabią. W ostatnią niedzielę było morsowanie w prawdziwie zimowych warunkach.

Morsy - Pany 4 grudnia organizują wielką akcję charytatywną dla ośmioletniej Natalki ze Zduńskiej Woli, ale tym razem w Sieradzu. Wraz z Sieradzkim Klubem Morsa oraz WOPR Zduńska Wola przygotowują wydarzenie "Tysiąc! Morsów dla Natalki".

O godz. 12 w niedzielę, 4 grudnia do Waty przy moście wiszącym ma wejść tysiąc morsów, a akcja będzie połączona ze zbiórką datków dla dziewczynki cierpiącej na dysplazję kostną. Po wspólnym, charytatywnym morsowaniu, będzie ciepły poczęstunek.

 

Czytaj dalej: Nasze Miasto

 

Skomentuj [ 0 ]
09:30, 22.11.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2022 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET