Wtorek, 28 listopada 2023 r., imieniny Zdzisława, Lesława, Gościerada

Pogotowie Reporterskie

Nasze Sprawy – rozmowa z Burmistrzem Gabrielem Szkudlarkiem (video)

 

Zapraszamy na najnowszą audycję programu „Nasze Sprawy” i rozmowę z Burmistrzem Łasku Gabrielem Szkudlarkiem.

Materiał filmowy 8TVR

Skomentuj [ 5 ]
13:45, 23.11.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Elżbieta @ 17:50, 23.11.2022r. IP: *.*.31.70

Panie Burmistrzu , wiem że piesi mają pierwszeństwo na przejściach dla pieszych ,ale zaczyna robić się niebezpiecznie wieczorem.Ludzie ubierają się w ciemne kurtki i ich nie widać a przejścia są bardzo słabo oświetlenie, jeszcze trochę i będą wypadki pierwsze to koło Dino na rozjeździe i zaraz na zakręcie w dół koło Wenecji proszę naprawdę zareagować

Ucho @ 21:24, 23.11.2022r. IP: *.*.31.70

Nie dość, że pasy są niewidoczne i dawno nie odmalowywane, to latarnie nad nimi,świecące światłem przepalającej się żarówki zamontowane są nad koronami zaniedbanych drzew.
Teraz, kiedy zaczyna się szukać oszczędności w oświetleniu można by pomyśleć o energooszczędnych, świecących białym wyraźnym światłem lamp w obrębie przejść dla pieszych.
Jest też możliwość niedrogich instalacji solarnych, które swoją energię oddają wieczorem.
Do tego należy też włączyć myślenie pieszych.

Mieszkaniec @ 22:10, 23.11.2022r. IP: *

Zacznijmy od tego że problem z pieszymi jest problemem stworzonym przez obecną władzę czyli PiS i jego rząd oraz posłów. Dokładnie tak samo jak absurdalne ceny energii elektrycznej tutaj do spółki z PO od lat budowali elektrownie jądrowe, a żadnej po dzień dzisiejszy nie ma. Do tego podpisywali niekorzystne umowy zobowiązujące Polskę do zamykania własnych kopalń, a dziś mówią że przez putiuina nie ma węgla. Węgla nie ma przez malwersantów którzy całymi latami niszczyli polskie kopalnie.
W moich czasach w szkole uczono, że pieszy chcąc przejść przez jezdnię musi się zatrzymać, spojrzeć w lewo prawo i jeszcze raz w lewo. Jeśli nic nie jedzie to może przejść. Co mamy dziś? Problemy przez to że jakiś głupek próbował wymyślić koło od nowa. Gmina ma tu tyle do powiedzenia w kwestii cen prądu co każdy nas niestety, czyli nic. Rząd ograbił polskim wałem nie tylko miliony Polaków ale i samorządy rzucając ochłapy dla niepoznaki. Im prędzej ludzie to zrozumieją i osądzą prawdziwie odpowiedzialnych tym szybciej będzie szansa na powrót do normalności.

Tom @ 16:31, 25.11.2022r. IP: *.*.59.54

Pan Burmistrz to z tego co my piszemy to się śmieje,a nam do śmiechu nie jest.Pomnik oświetlony a na ulicach ciemno.Brak słów na takiego gospodarza

Do Ucho @ 07:32, 26.11.2022r. IP: *

Ta twoja "możliwość niedrogich instalacji solarnych, które swoją energię oddają wieczorem" niedrogo kosztuje prawie 20 tys. zł za jedną lampę.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Pogoda

Facebook

Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2023 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET