Sobota, 23 września 2023 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Pogotowie Reporterskie

Zaproszenie na warsztaty fotograficzne

 

Fotografia, przestrzeń, kadr, ulotność, chwytanie chwili, pozowanie, zabawa  -  dwugodzinne warsztaty fotograficzne dla dzieci. Kiedy? Najbliższy termin 26 listopada, godz. 14-16. Warsztaty będą odbywały się raz w miesiącu. Dla kogo? Dla dzieci od 5 lat.  Cena: 70 zł.

Magda o swoich warsztatach pisze tak:
"Szczególnie zależy mi na zachęcaniu i uczeniu świadomego fotografowania. Pomysł na prowadzenie warsztatów wynika z doświadczenia na polu fotografii i z przekonania, że ważne jest aby coś robić dobrze, jeżeli się lubi to robić. Aby tak się stało potrzebna jest praktyka. Będę poruszać zagadnienia oświetlenia, sprzętu, rekwizytów. Współpracować z dziećmi, poszukiwać odbicia na zdjęciach ich świata i wykonywać razem z dziećmi sesje zdjęciowe.
W dzisiejszych czasach każdy posiada narzędzia do fotografowania, nie każdy jednak potrafi dobrze je wykorzystywać. "Ludzie ulegają złudzeniu, że fotografowanie jest bardzo proste... Technicznie jest to jednak złożona sprawa". Zajęcia które prowadzę związane są z szerzeniem wiedzy o fotografii poprzez zabawę i praktykowanie jej wraz ze mną.
Zaplanowane przeze mnie warsztaty, wiążą się z moim wykształceniem (fotografia) i doświadczeniem (animatorka zajęć dla dzieci).

Kto prowadzi?

Magdalena Oraczewska - fotografka, animatorka
zapisy: messenger

Zapraszamy

Skomentuj [ 3 ]
11:05, 24.11.2022 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Ucho @ 11:27, 24.11.2022r. IP: *.*.172.162

Pięciolatki i świadome fotografowanie. Jakiś żart ale za to dobry pomysł na wyciągnięcie pieniędzy od snobistycznych rodziców.

Kaczy kuper @ 21:00, 24.11.2022r. IP: *.*.156.64

raz w miesiącu przez jaki okres czasu? zero treści...

Ucho @ 12:27, 26.11.2022r. IP: *.*.234.211

Do Kaczy Kuper: Będą to dwa razy. Pierwszy i ostatni.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Pogoda

Facebook

Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2023 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET