Niedziela, 26 marca 2023 r., imieniny Emanuela, Larysy, Teodora

Pogotowie Reporterskie

Sędziejowice. Komitet projektu "Ocalić od Zapomnienia" pracuje pełną parą

 

Społeczny Komitet Projektu „Ocalić od Zapomnienia” wspólnie z Gminą Sędziejowice uprzejmie informuje, że uroczystości związane z upamiętnieniem ŚP. Wojciecha Kabzy odbędą się w dniu 23 września 2023 roku (sobota) w Sędziejowicach.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gminy oraz Absolwentów Szkoły Rolniczej do wzięcia udziału w tym ważnym wydarzeniu. Obecnie trwają zaawansowane prace nad realizacją wszystkich zaplanowanych działań, w szczególności nad tworzeniem książki i przygotowaniem projektu tablicy pamiątkowej. Bardzo DZIĘKUJEMY za wszystkie nadesłane wspomnienia o naszym Nauczycielu i Dyrektorze Szkoły. Bardzo DZIĘKUJEMY za darowizny na ten cel.

Zachęcamy do wpłat na konto: Społeczny Komitet Projektu ”Ocalić od Zapomnienia” w Sędziejowicach Ludowy Ban Spółdzielczy w Zduńskiej Woli o/Sędziejowice Nr rachunku: 72 9279 0007 0052 7334 2000 0010 tytuł: darowizna Zachęcamy do przekazywania 1.5% od podatku na konto: KRS 0000237995 Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Gminy Sędziejowice

Zebrane środki zostaną przeznaczone na realizację projektu „Ocalić od Zapomnienia” upamiętniającego Pana Wojciecha Kabzę.

Z wyrazami wdzięczności,

Zarząd Komitetu

Skomentuj [ 0 ]
14:00, 17.02.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2023 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET