Wtorek, 28 listopada 2023 r., imieniny Zdzisława, Lesława, Gościerada

Pogotowie Reporterskie

Studentka prosi o pomoc w ankiecie

 

Zwracam się z uprzejma prośbą o udzielenie odpowiedzi na zawarte w poniższej ankiecie pytania. Jestem studentką III roku zarządzania. Badanie ma celu zebrania opinii mieszkańców nt. możliwości wykorzystania innowacyjnych narzędzi zarządzania w jednostkach samorządu terytorialnego na przykładzie Urzędu Miejskiego w Łasku. 

Badania są prowadzone w ramach pracy licencjackiej realizowanej w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.  Wyniki zostaną wykorzystane do opracowania pracy licencjackiej. Mogą się one również przyczynić do określenia kierunku  w oparciu o które technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT) miasto może dążyć  do zrównoważonego  rozwoju (gospodarczego, społecznego itp.) oraz jego otoczenia (jakość życia, edukacja, bezpieczeństwo, zdrowie, turystyka, rozrywka itp.). Osiągnięcie tych zamierzeń wymaga zaangażowania mieszkańców, aby optymalnie zaspokoić ich potrzeby. 

System zbierania odpowiedzi zapewnia pełną anonimowość.

Proszę o szczere odpowiedzi. 

Z góry dziękuję za wyrażanie chęci współpracy i poświęcony cenny czas.

 

ROKSANA MAŁECKA
Wydział Informatyki, Transportu i Zarządzania 
Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi 

 

Ankieta

 

Skomentuj [ 3 ]
08:45, 12.03.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

zenek @ 09:26, 12.03.2023r. IP: *.*.208.164

zmień miasto bo nie zaliczysz pracy

Krzysiek @ 20:48, 12.03.2023r. IP: *.*.90.103

Powyżej ktoś napisał zmień miasto bo nie zaliczysz pracy, sporo w tym racji, aczkolwiek myśle, że bardziej powinaś zastanowić co tak naprawdę chcesz badać w jakim celu. Ten arkusz jest bez sensu. Więc może nie chodzi o zmianę miasta a skonkretyzowanie co chcesz badać i własciwy dobór narzędzi. Bo blado widze twoje zaliczenie. Pozdrawiam.

Arek @ 10:27, 13.03.2023r. IP: *.*.194.203

Proszę o konstruktywną krytykę a nie rzucanie frazesów typu , ta ankieta jest bez sensu,.Treść ankiety była konsultowana z uczelnią i uzyskała pełną aprobatę, więc jeśli ktoś uważa że coś jest bez sensu proszę podać jakieś konkretne argumenty.pozdrawiam

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Pogoda

Facebook
Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2023 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET