Niedziela, 26 marca 2023 r., imieniny Emanuela, Larysy, Teodora

Pogotowie Reporterskie

Zatrzymani z narkotykami

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Łasku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Znajomość terenu oraz środowiska przestępczego zaowocowała zatrzymaniem na przestrzeni minionego weekendu dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Podczas patrolowania w piątkowy wieczór (10.03.2023 roku) terenu miasta, kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zauważyli zaparkowany w rejonie duktu leśnego pod Łaskiem samochód. W pojeździe było dwóch mężczyzn. Na widok podjeżdżających do nich policjantów, osoby te zaczęły nerwowo się zachowywać. Pytani o powód wizyty w tym miejscu nie potrafili racjonalnie się wytłumaczyć i stawali się coraz bardziej nerwowi. Okazało się, że mężczyźni w wieku 19 i 20 lat mieli przy sobie substancje niedozwolone. Podczas przeszukania samochodu stróże prawa znaleźli kolejne narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 18 gramów suszu roślinnego oraz prawie 3 gramy białego proszku. Po wykonaniu testów narkotykowych policjanci potwierdzili, że są to substancje niedozwolone. Mieszkańcy gminy Łask zostali zatrzymani i trafili do policyjnych cel. Teraz będą odpowiadać za przestępstwo posiadania środków odurzających z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

asp. szt. Katarzyna Staśkowska

 

Skomentuj [ 5 ]
19:41, 13.03.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Rysiek @ 20:47, 13.03.2023r. IP: *

I niby co przestępcy? A może chorzy i proszek usmierzał im ból państwo PIS Panie broń mnie przed takimi funkcjonuriszami

Ela @ 09:32, 14.03.2023r. IP: *.*.46.153

Bardzo dobrze. Wyłapać wszystkich, którzy handlują tym świństwem, bo oni na próżno tam nie stali.

Karol @ 10:10, 14.03.2023r. IP: *

Jeżdżę sobie często rowerkiem po opłotkach miasta, obrzeżach okolicznych lasów itp. i nie raz nie mogę sie opanować ze śmiechu widząc tych geniuszy od dymka czy białego proszku na łonie natury. Z myśleniem u tych narkotykowych specy jest nie najlepiej, bo gdyby używali mózgu z miejsca wpadliby na to, że każdy samochód stojący za krzakiem i w miejscu, w którym na co dzień samochodów nie ma, jest podejrzany. Są widoczni z setek metrów, a średnio bystry obserwator-autochton z miejsca ich przyuważy, a że teraz niemal każdy ma zawsze telefon przy sobie, to i są efekty jak opisane powyżej.

Geniusze, zdradzę wam pewien sposób, stosowany jeszcze przez milicjantów ruchu drogowego, mający na celu wyłapywanie podobnych do waszych, a wówczas zwłaszcza zupełnie "innych" przypadków. Otóż po wyjeździe na trasę zatrzymywali się przy wjazdach w znane im z powyższych procederów gruntowe drogi i dukty leśne, jeden z nich wychodził i na koleinach robił ślad nogą zamazując znajdujące się tam ślady. Po pewnym czasie wracali w to miejsce i gdy na zamazanym fragmencie były nowe ślady jechali w las jak w dym.

haha @ 10:57, 14.03.2023r. IP: *.*.22.16

gdyby chcieli sobie zapalić czy coś niuchnąć to nie jechali by w las. Oni pojechali tam się zabawić soba i głupio wpadli,ot nieszczeście. Straszą ich latami kary za głupstwo,a pisowskie szambo robi przekrety na grube mld-y i nić, mohery im klaszcza

PiS @ 10:02, 15.03.2023r. IP: *

Brawooo, powyrywać te chwasty

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2023 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET