Niedziela, 16 czerwca 2024 r., imieniny Aliny, Justyny, Benona

Pogotowie Reporterskie

Zrzutka na organizacje IV edycji festiwalu Pociąg do Kolumny

 

Dzięki Waszej pomocy i wsparciu ostatniej zrzutki, mogliśmy opłacić dojazd naszych muzycznych gwiazd czy kupić namioty, w których na nasze kochane dzieci czekała masa atrakcji. W tym roku również potrzebujemy wsparcia finansowego, aby móc opłacić artystów występujących na scenie czy zapewnić dzieciom atrakcje na najwyższym poziomie. 

Wierzymy w to, że tak jak ostatnio, mieszkańcy i sympatycy Kolumny otworzą swoje wielkie serca i pomogą nam zorganizować nasz piękny festiwal.

Czasu jest niewiele, ale my działamy pełną parą, aby tym razem nieco wcześniej, czyli 17.06.2023 r. być gotowym na wspaniałą, wspólną zabawę podczas Festiwalu.

Imprezę organizują wolontariusze, którzy z wielką radością poświęcają swój wolny czas na wielomiesięczne przygotowania. Wiele atrakcji, zabaw i stoisk udaje się zorganizować dzięki sponsorom i darczyńcom. Niestety jest sporo rzeczy rzeczy, takich jak opłacenie gwiazdy wieczoru, organizacja sceny, barierek, ochrony czy nagłośnienia, które wymagają dużych nakładów finansowych.

My, jako wolontariusze, robimy co możemy, żeby zorganizować IV edycję Festiwalu Pociąg Do Kolumny, jednak potrzebujemy wsparcia finansowego, aby zrealizować wszystkie nasze i Wasze pomysły i sprawić, że Festiwal będzie tak świetną imprezą, jak podczas ostatnich trzech edycji.

W poprzednich edycjach gościliśmy znane i lubiane w całej Polsce gwiazdy m.in. Witka Muzyka Ulicy, Łydkę Grubasa czy VIDEO. Chcemy, aby i w tym roku impreza była na tak samo wysokim poziomie, jak podczas trzech ostatnich edycji.

Sami nie damy rady, ale wierzymy w to, że mieszkańcy i sympatycy Kolumny wspomogą nas i dorzucą swoją cegiełkę do organizacji festiwalu. Kochani, liczy się każda złotówka. Każdą złotówkę wykorzystamy na stworzenie świetnego festiwalu, na którym pokażemy jak piękna jest Kolumna i jak wspaniałych ma mieszkańców. 

 

Zrzutka: https://zrzutka.pl/hedmz4

Skomentuj [ 3 ]
16:50, 17.03.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

alf @ 03:39, 18.03.2023r. IP: *

to już tradycja od któregoś tam roku i dziadowanie bo nie ma za co, nie ma kasy-nie ma imprezy, a wkręcanie ludzi, że to dla dzieci to porażka! to jest drugi jarmark i drożyzna jak nigdzie indziej!

Martw @ 16:24, 18.03.2023r. IP: *.*.21.29

Panie Alfie widzę że nie ma pan pojęcia o tym jak działa nasza lokalna społeczna inicjatywa.
Grono ludzi poświęca swój czas i swoje pieniądze by zrobić coś dla mieszkańców z miłości do miejsca w którym mieszkamy.
Zapraszamy do współpracy ,może pan sam doświadczyć tego jak ciężką pracę wykonujemy i ile poświęcamy a w zamian otrzyma pan aż satysfakcję że się coś zrobiło, pozdrawiam serdecznie.

Jabubu @ 07:20, 19.03.2023r. IP: *

Najprościej byłoby się przytulić, wiecie do kogo..., przyjechał by sam marszał, posełów przyjechało by kilkunastu i ach, och, jak oni trzymaliby te dykty z wydrukowanymi fantastycznymi liczbami zł, starosta szczelił by se z pińćdziesiąt zdjęć, kasa lała by się strumieniami, szkoda że w naszym rejonie nie działa, jeszcze! - wystawcie może na ulicę jakąś kanapę - oddział partyjki Sponsora i Wielkiego Żala. Ile oni dają kasy!!! 55 milionów, 123 miliony!!! W ich przypadku wystarczyłoby chyba Waszą imprezę zamiast Pociąg do Kolumny nazwać np. Czarny Węgiel i myślę, że może nie 55 milionów czy 123, bo przecież za długo istniejecie, ale na jakieś 500 tysi czy mały jeden milionik moglibyście mieć nadzieję....

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze


Pogoda

FacebookNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET