Niedziela, 16 czerwca 2024 r., imieniny Aliny, Justyny, Benona

Pogotowie Reporterskie

Wodzierady. Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Zgierzu

 

W dniu 13 maja 2023r. dzieci uczestniczące w zajęciach świetlic środowiskowych w Zalesiu oraz w Kwiatkowicach wzięły udział w festynie Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Zgierzu. Wspólnie z wychowawcami Panią Bogumiłą Wilczyńską oraz z Panią Agnieszką Dobrzańską braliśmy udział w grach i zabawach miejskich.

Między innymi wzięliśmy udział w grze w konwencji Tam Tu. Zostaliśmy podzieleni na trzy grupy. Otrzymaliśmy tablety, które posłużyły nam do rozwiązania różnych zadań w tzw. punktach kontrolnych. Mieliśmy do rozwiązania zagadki logiczne, robiliśmy zdjęcia wybranych obiektów, były pytania z wiedzy o Funduszach Europejskich, również te dotyczące kultury i historii miasta Zgierza. Były też zadania matematyczne. 

Wygrała drużyna Pani Agnieszki Dobrzańskiej. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki w postaci przyborów plastycznych. Otrzymaliśmy również Voucher podarunkowy o wartości 1.000 zł. do rozdysponowania dla naszych świetlic. 

Oczywiście były jeszcze dmuchane zjeżdżalnie, popcorn i słodka wata.

Ewa Podębska

GOPS Wodzierady

 

 

  

Zadanie realizowane w ramach projektu „Centrum Usług Środowiskowych w powiecie łaskim” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego 
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Skomentuj [ 0 ]
08:05, 25.05.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze


Pogoda

FacebookNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET