Piątek, 31 maja 2024 r., imieniny Anieli, Marietty, Petroneli

Pogotowie Reporterskie

Dzień Dziecka w SKODA Bednarek Dobroń

 

Już w najbliższą sobotę, 27 maja, salon ŠKODA Bednarek w Dobroniu zamieni się w plac zabaw dla najmłodszych. Dealer organizuje Dzień Dziecka i z tej okazji przygotował wiele atrakcji, również dla dorosłych. Kontynuujemy tradycję! Organizowane od kilku lat wydarzenie znów zagości w Dobroniu. Impreza zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci w różnym wieku, dlatego i tym razem przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych, m.in.:

· dmuchany zamek dmuchany ze zjeżdżalnią,

· malowanie twarzy,

· konkursy, gry i zabawy,

· konkurencje zręcznościowe,

· owocowy poczęstunek,

· autorskie kolorowanki,  

· gokarty rowerowe,  

· upominki dla dzieci.

 

Niesprzyjające warunki atmosferyczne to żadna przeszkoda. Organizator przygotował się na taką ewentualność i w razie potrzeby zabawa odbędzie się wewnątrz salonu. Wszystkie atrakcje będą koordynowane przez wykwalifikowanych animatorów, którzy zadbają o bezpieczeństwo i niezapomnianą rozrywkę.

 

WYBIERZ I PRZETESTUJ

Dorośli również nie będą się nudzić. Organizator przygotował jazdy testowe wyjątkowymi modelami ŠKODY. Dostępny będzie m.in. nowy elektryczny SUV,  ŠKODA Enyaq Coupe RS iV. Lokalizacja salonu umożliwia przetestowanie wybranego modelu na zróżnicowanej trasie, od drogi ekspresowej po osiedlową ulicę. To doskonała okazja, by sprawdzić jak samochód elektryczny radzi sobie przy naszym stylu jazdy.  

 

RODZINNA SOBOTA

Nie ma nic lepszego niż aktywnie spędzony sobotni poranek w towarzystwie swoich pociech i dobrej zabawy. Jeżeli jeszcze nie zaplanowałeś tego dnia, zapraszamy do ŠKODA Bednarek w Dobroniu (ul. Wrocławska 18) w godzinach 10:00-14:00.

 

Skomentuj [ 0 ]
15:25, 24.05.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Pogoda

Facebook
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET