Sobota, 23 września 2023 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Pogotowie Reporterskie

Łódzka KAS zatrzymała poszukiwanego obywatela Armenii

W trakcie jednej z kontroli na autostradzie A2 funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej zatrzymali kierującego zespołem pojazdów powyżej 3,5 tony. Po sprawdzeniu okazało się, że kierowca nie zapłacił za przejazd drogą płatną. Ponadto kierowca nie posiadał dokumentów potwierdzających tożsamość wobec czego na miejsce kontroli wezwano patrol policji.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim potwierdzili dane kierującego. Okazało się, że funkcjonariusze łódzkiej KAS zatrzymali do kontroli poszukiwanego przez sąd obywatela Armenii. Kierowca na miejscu uregulował zaległą grzywnę zasądzoną przez Sąd Rejonowy w Łowiczu i został zwolniony przez funkcjonariuszy policji.

 

Jednocześnie funkcjonariusze Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego w Łodzi za wykroczenie polegające na braku wymaganego zewnętrznego systemu lokalizacyjnego, albo prawidłowo funkcjonującego urządzenia pokładowego albo urządzenia mobilnego wraz z oprogramowaniem, zapewniającego przekazywanie tych danych wymierzyli kierowcy mandat 1 500 zł.

Skomentuj [ 1 ]
10:35, 02.06.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Bogdan @ 23:27, 02.06.2023r. IP: *

No cóż 800+ Kaczor zaczyna ściągać

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Pogoda

Facebook
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2023 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET