Sobota, 23 września 2023 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Pogotowie Reporterskie

Tragiczny wypadek w Rogóźnie

(fot. policja.pl)

 

Łascy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 481 w miejscowości Rogóźno. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki Kia, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 20-letni kierowca zginął na miejscu.

Wczoraj około godziny 18.30 na drodze wojewódzkiej 481 w miejscowości Rogóźno doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, wynika, że kierujący kią ceed prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Niestety, 20-letniego kierującego nie udało się uratować. Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci oraz technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady. Droga była całkowicie zablokowana, policjanci wraz ze strażakami kierowali ruch na wyznaczone objazdy. Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśni śledztwo prowadzone przez łaskich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łasku.  

Policjanci po raz kolejny przypominają!

Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, w tym tych najtragiczniejszych w skutkach - wypadków śmiertelnych. Wielu kierowców lekceważy obowiązujące przepisy, stwarzając przy tym realne zagrożenie dla innych, jadących prawidłowo, uczestników ruchu drogowego. Dlatego łascy funkcjonariusze apelują - kierowco „noga z gazu”! Zadbaj o siebie i innych!

 

sierż. sztab. Bartłomiej Kozłowski

Skomentuj [ 1 ]
12:00, 13.09.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Jaksa @ 14:09, 13.09.2023r. IP: *.*.186.183

Wszyscy kierowcy do 30 roku życia powinni co roku przechodzić obowiązkowe badania psychotechniczne.
Tu, szkoda rodziny...

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Pogoda

Facebook
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2023 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET