Piątek, 31 maja 2024 r., imieniny Anieli, Marietty, Petroneli

Pogotowie Reporterskie

ŁDK. Kąpiel w dźwięku VII – misy i gongi Petera Hessa

 

Siódmy raz spotkamy się na wyjątkowym koncercie, dajcie sobie czas na chwilę relaksu i oddechu. Pozwólcie sobie na kolejną Kąpiel w Dźwięku. Zabierzcie ze sobą kocyk, karimatę, poduszkę i coś do picia. Zapraszamy 27 września 2023 r. na godzinę 20:30.


Co to jest dźwiękoterapia?

Dźwiękoterapia to stymulacja wibroakustyczna, która oddziałuje na psychikę i ciało człowieka poprzez instrumenty idiofoniczne potocznie nazywane misami tybetańskimi. Dźwiękoterapii doświadcza się fizyczną obecnością. Regularne sesje są dla uczestnika metodą na pozbycie się nagromadzonych napięć, redukcję stresu, poprawę samopoczucia i relaks umysłu. 

 
Czym są misy tybetańskie?
Są to misy dźwiękowe, terapeutyczne potocznie nazywane tybetańskimi. Należą do grupy instrumentów akustycznych – idiofonów. Ich cechą charakterystyczną jest to, że wytwarzają wielotony nieharmoniczne. Są zatem instrumentami, które wytwarzane są w oparciu o tradycyjne technologie z zachowaniem powtarzalności stopu i wartościowych parametrów akustycznych. W zależności od wielkości i rodzaju misy zawierają od 5-12 różnych metali i są wykuwane ręcznie.

 
Kup bilet teraz!
 
Naturoterapeutka Benita Smarzek wyjaśnia: „Misy, których używam posiadają atest jakości terapeutycznej i relaksacyjnej nadany przez Peter  Hess Institute w Uenzen w Niemczech”.

Opowiada dalej:

„Gong, na którym gram to terapeutyczny Tam Tam Petera Hessa o średnicy 90 cm. To klasyczna forma gongu chińskiego ( Chao Lou). Dźwięki tego gongu posiadają szerokie spektrum ponad dźwięków – alikwoty.  Jest związany z ziemią i energią męską. Gong wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród  znanych instrumentów. Ma zdolność zwiększania mocy intuicji człowieka i odmładzania komórek. Pierwotne dźwięki zwiększają siły witalne, uwalniają od lęków, budzą wiarę w siebie, rozbudzają intuicję i wyzwalają twórcze inspiracje”.

Skomentuj [ 4 ]
16:10, 14.09.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Anett @ 20:47, 14.09.2023r. IP: *.*.46.120

Ja nie polecam

ktoś @ 07:38, 15.09.2023r. IP: *.*.235.197

@Anett dlaczego? Jeśli już zostawiasz taki komentarz to wyjaśnij czemu ?

Ol @ 17:18, 15.09.2023r. IP: *

Idź zobacz, ocen to sama odpowiesz na pytanie

ktoś @ 08:55, 19.09.2023r. IP: *.*.235.197

@Ol byłam, widziałam i oceniam jako bardzo miła okazja do relaxu i lepszego samopoczucia. Dlatego nie rozumiem takich opinii bez podania powodów.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Pogoda

Facebook
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET