Sobota, 23 września 2023 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Pogotowie Reporterskie

Buczek. Warsztaty kulinarne bez barier "Pod Chmurką"

 

W sołectwie Brodnia w dniu 14.08.2023 r. z inicjatywy miejscowego KGW odbył się piknik rodzinny z udziałem gości z Ukrainy, w ramach projektu pn. "Warsztaty kulinarne bez barier pod chmurką”. Tegoroczny piknik został sfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach wojewódzkiego programu „Moce nadŁódzkie”.

Za otrzymane środki został zakupiony namiot, grill węglowy oraz wyposażenie kuchni (frytkownica, podgrzewacz i termosy). Podczas pikniku można było skosztować przepysznych potraw oraz ciast przygotowanych w trakcie zorganizowanych warsztatów kulinarnych. Naszym corocznym niezastąpionym sponsorem jest firma BIOEKO PJ Sp. z o.o., Sp. k. działająca na terenie naszego sołectwa, która ufundowała atrakcje w postaci dmuchańców oraz słodkości dla dzieci takie jak lody, napoje i ciasteczka.

Panu Pawłowi serdecznie dziękujemy za wsparcie. Zarząd KGW składa również ogromne podziękowania druhom z OSP Brodnia, a także wszystkim Paniom zaangażowanym w przygotowanie pikniku. Cieszy nas tak liczny udział lokalnej społeczności, która chętnie się integrowała i bawiła przy zorganizowanej muzyce.

Skomentuj [ 0 ]
17:20, 16.09.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze


Pogoda

Facebook
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2023 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET