Wtorek, 28 listopada 2023 r., imieniny Zdzisława, Lesława, Gościerada

Pogotowie Reporterskie

Akcja porządkowania Cmentarza Żydowskiego w Łasku

(fot. Strażnicy Pamięci)

 

W dniu 22 września odbyła się druga wolontaryjna akcja porządkowania Cmentarza Żydowskiego w Łasku (na Podłaszczu). Wspaniała młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego w Łasku i Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łasku odkryła i oczyściła leżące i pozarastane trawą oraz mchem macewy.

W pracach porządkowych uczestniczyli też dzielni studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku Łaski Uniwersytet Trzeciego Wieku Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom a w szczególności Łaski Dom Kultury i Pani Magdzie Binkowskiej za pomoc w organizacji wydarzenia.

 

Źródło: Strażnicy Pamięci. Guardians of Remembrance

Skomentuj [ 2 ]
19:00, 23.09.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Edi @ 20:03, 23.09.2023r. IP: *.*.16.29

...a na Polskim cmentarzu,na zaniedbanych i nie tylko grobach tabliczki (grób nie opłacony,przeznaczony do likwidacji)... Szkoda,że nawet po śmierci nie wszyscy są równi...

JR @ 07:12, 24.09.2023r. IP: *.*.95.40

Do Edka
A co ma wspólnego porządkowanie historycznego cmentarza z nie opłaconymi grobami na cmentarzu w Łasku? Fajna sprawa i przede wszystkim że młodzież zrobiła taką akcję. Narzekać i komentować to najłatwiej. Ale żeby złapać za grabie i trochę popracować to nie ma komu

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze


Pogoda

Facebook
Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2023 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET