Wtorek, 28 listopada 2023 r., imieniny Zdzisława, Lesława, Gościerada

Pogotowie Reporterskie

Policja poszukuje świadków zdarzenia

Funkcjonariusze Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Łasku poszukują sprawcy oraz świadków zdarzenia drogowego z udziałem pieszej, do którego doszło 26 października 2023 roku na ulicy Warszawskiej w rejonie parku handlowego VENDO PARK w Łasku.

 

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że tego dnia około godziny 18:50 w Łasku na ul. Warszawskiej, nieustalona kierująca poruszająca się białym pojazdem marki Peugeot, nie zachowała należytej ostrożności i nie ustąpiła pierwszeństwa pieszej przechodzącej przez przejście dla pieszych, w wyniku czego doszło do jej potrącenia. Kierująca samochodem odjechała z miejsca zdarzenia w kierunku Kolumny.

Policjanci zwracają się o pomoc. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia, przejeżdżały lub przechodziły tamtędy, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Łasku przy ulicy 9 maja 32/36.

 

Kontakt telefoniczny bezpośrednio do prowadzącego postępowanie pod numerem 47 845 42 44 lub całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem 47 845 42 11.

sierż. sztab. Bartłomiej Kozłowski

Skomentuj [ 0 ]
14:25, 16.11.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze


Pogoda

Facebook
Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2023 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET