Wtorek, 28 listopada 2023 r., imieniny Zdzisława, Lesława, Gościerada

Pogotowie Reporterskie

Sedziejowice. Czas na 5. Kiermasz Bożonarodzeniowy

Grudniową tradycją w gminie Sędziejowice są od kilku lat Kiermasze Bożonarodzeniowe. Nie inaczej będzie i w tym roku. Tegoroczny kiermasz zaplanowano na niedzielę 10 grudnia. Rozpocznie się o godz. 13 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach.

 

Organizatorzy – Gmina Sędziejowice i miejscowy GOK – zapowiadają szereg atrakcji dla uczestników kiermaszu. Nie tylko pod dachem, ale i na zewnątrz.

Oprócz stoisk ze smakowitymi świątecznymi przysmakami przygotowanymi przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, będą też stoiska m.in. z rękodziełem artystycznym, ozdobami świątecznymi, zabawkami i inne.

To dla ciała, a o stronę duchową zadbają lokalni wykonawcy związani z GOK, ale nie tylko. Przewidziane jest wspólne kolędowanie. Organizatorzy przygotowują też niespodziankę dla uczestników kiermaszu. Więcej szczegółów wkrótce.

Zainteresowane udziałem w sędziejowickim Kiermaszu Bożonarodzeniowym osoby i instytucje, które prowadzą działalność gospodarczą w branżach: rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne, gastronomia, wyroby cukiernicze, zabawki, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest do pobrania na stronie internetowej www.gminasedziejowice.pl lub w siedzibie Organizatora (Urząd Gminy Sędziejowice – pok. 16 lub Gminny Ośrodek Kultury w Sędziejowicach – sekretariat). Tu też dostępny jest Regulamin udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym w Sędziejowicach w dniu 10.12.2023 r. Miejsca stoisk są udostępniane nieodpłatnie.

 

Skomentuj [ 0 ]
14:25, 20.11.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Pogoda

Facebook
Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2023 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET