Wtorek, 27 lutego 2024 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Pogotowie Reporterskie

Łask. Przyjazne Deklaracje wylądowały w Łasku

 

Mieszkańcy gminy Łask – prosimy o uwagę! Uprzejmie informujemy, że w trosce o Waszą wygodę rozliczania podatków i opłat lokalnych, samorząd wdrożył platformę Przyjazne Deklaracje.

Czy wiecie, że w Łasku znajduje się 32. Baza Lotnictwa Taktycznego, stanowiąca miejsce startów i lądowań samolotów wojskowych F-16? Są to niesamowicie szybkie i nowoczesne maszyny. Podobnie jak platforma Przyjazne Deklaracje, która powstała po to, aby wspierać w łatwym i wygodnym rozliczaniu podatków i opłat lokalnych.

Podatki, wizyty w urzędzie i ciągły brak czasu - doskonale to znamy. A co, gdyby wystarczyło kilka minut przy dobrej kawie i laptopie, żeby załatwić wszystkie formalności? Teraz to możliwe. Przyjazne Deklaracje prowadzą krok po kroku, automatycznie generują dane i wyliczenia, pamiętają o załącznikach. Wypełnienie podatku czy deklaracji za śmieci jeszcze nigdy nie były tak proste. Wierzymy, że to udogodnienie spotka się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem naszych mieszkańców – komentuje wdrożenie Gabriel Szkudlarek, Burmistrz Łasku.

W celu jeszcze prostszego dostępu do aplikacji, zachęcamy, aby korzystać z bezpośredniego adresu: www.przyjazne-deklaracje.pl/lask

Poniżej możecie zobaczyć wideo inaugurujące wdrożenie Przyjaznych Deklaracji w Łasku:

 

Skomentuj [ 3 ]
13:13, 25.11.2023 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Miro @ 09:31, 26.11.2023r. IP: *

Piękne miasto łask piękne portale do płacenia podatków wszystko na papierze pięknie a rzeczywistość - miasto nie przejezdne , w dzień totalnie zakorkowane, mnóstwo uliczek jednokierunkowych bez ładu i składu ,chaos drogowy jakby kierował ruchem czterolatek, do tego najdroższe opłaty za wywóz śmieci ,najdroższe ogrzewanie, basen miejski z którego w większości czasu nie można skorzystać bo zarezerwowany przez prywatne szkółki ,piękne hałaśliwe f16 z których łask sieje dumą - a tak naprawdę baza w większości znajduje się na terenie gminy Buczek i to tam idą pieniądze a na nas tylko opadają spaliny.a sam urząd miasta zabetonowany od lat kliką która myśli że wie wszystko a tak naprawdę blokuje rozwój miasta i trzyma się mentalnie wiek temu

Olo @ 11:42, 26.11.2023r. IP: *.*.209.125

Miro, startuj w wyborach i pokaż co potrafisz a w laskonline nie pchaj się na afisz!

Smutna @ 16:08, 26.11.2023r. IP: *.*.170.201

Miro masz rację mieszkam w tym mieści, ani składu ani ładu

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze


Pogoda

FacebookNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET