Wtorek, 27 lutego 2024 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Pogotowie Reporterskie

ŁDK. Michał Sołtan - przeboje mistrzów

Ostatki i Walentynki, w Łaskim Domu Kultury je łączymy i wspólnie się bawimy! Proponujemy koncert "Przeboje Mistrzów" (czyli m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, Frank'a Sinatry, Bill’a Withersa, George’a Bensona, Jim’a Morrisona) w wykonaniu znakomitego artysty, półfinalisty najnowszej, 14 edycji programu The Voice of Poland, Michała Sołtana.  

Podczas koncertu „Przeboje Mistrzów” usłyszymy twórczość Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, Frank'a Sinatry, Bill’a Withersa, George’a Bensona, Jim’a Morrisona i Michała Sołtana.

Co łączy te wszystkie nazwiska? Niezależnie od uprawianego gatunku muzycznego szacunek do jazzu oraz miłość do piosenki. Koncert „Przeboje Mistrzów” to wzięta z życia, muzyczna opowieść artysty, którego jednoznacznie zaszufladkować się nie da.

Michał Sołtan to gitarzysta, wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent i wydawca. Wydał cztery autorskie płyty, w tym ostatnią solową jako Michał Sołtan pt. MaloGranie, którą prezentował z 10-osobowym zespołem w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Działa społecznie na rzecz polskiej muzyki w Polskiej Radzie Muzycznej, oraz Polskim Stowarzyszeniu Jazzowym. Koncertował jako lider zespołu Imagination Quartet w Chinach, Niemczech, Danii, Polsce. Uczestnik Must Be The Music 9, czy koncertu Debiuty w Opolu.

 

Zapraszamy 13 lutego (wtorek) o godzinie 19:00.

Skomentuj [ 1 ]
10:19, 12.01.2024 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

G @ 23:12, 12.01.2024r. IP: *

https://www.laskonline.pl/m,ar t1704630308,ldk-koncert-dybals ki-orlewski-straburzynski

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Pogoda

FacebookNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET