Wtorek, 27 lutego 2024 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Pogotowie Reporterskie

LGD. Wybór nowej władzy

 

Nasza LGD "Dolina rzeki Grabi" w przyszłym tygodniu wybierze władze na nową kadencję. W ramach konkursów, w nowej perspektywie finansowej rozdysponuje ponad 13,5 miliona złotych. Ważne, żeby nasi przedstawiciele w tych organach reprezentowali różne środowiska. Właśnie dlatego zdecydowałem, że naszą gminę reprezentować będzie mix młodości i doświadczenia.

W zarządzie znajdzie się Izabela Kuźniak, którą wszyscy znamy jako społeczniczkę zaangażowaną w szeroko pojęte sprawy pozarządowe. Iza prowadzi drużynę harcerską, jest od lat szefową sztabu WOŚP w naszej gminie i cyklicznie już, że swoim zespołem harcerek wspiera liczne inicjatywy organizowane na terenie naszej gminy. Doskonale zna potrzeby i oczekiwania młodego pokolenia.

W radzie natomiast reprezentować będzie nas ponownie Ewa Sowała przez wielu z nas nazywana po prostu "Panią Pentelką". Pani Ewa jest przewodniczą koła gospodyń wiejskich w Marzeninie, prowadzi własną działalność gospodarczą i chętnie angażuje się w inicjatywy społeczne i obywatelskie. W poprzednich kadencjach była jedną z najbardziej pracowitych członkiń rady.

Drogie Panie bardzo dziękuję, życzę powodzenia i trzymam za Was kciuki!

 

Dariusz Cieślak

Skomentuj [ 0 ]
18:45, 10.02.2024 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Pogoda

FacebookNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET