Wtorek, 27 lutego 2024 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Pogotowie Reporterskie

Widawa. Zakończyły się gminne półkolonie

 

Zakończyły się półkolonie zimowe zorganizowane w rym roku przez Gminę Widawa, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Sołtysów Gminy Widawa w Szkole Podstawowej w Chociwiu. Pozyskaliśmy na ten cel 20.000 złotych z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Dzieci przez 6 dni korzystały z wielu atrakcji. Koszt całkowity przekroczył 30.000 zlotych. 

Pozostała suma to środki własne. Dominowały zajęcia sportowe przygotowane przez opiekunów w nowej Sali Sportowej w Chociwiu. Zapewnione było bardzo dobre wyżywienie przygotowane przez szkolną kuchnię oraz transport dzieci z miejsca i do miejsca zamieszkania. Na koniec ferii wręczyłem dzieciom wraz z Panią dyrektor Bogusławą Krysiak plecaki z upominkami. Panie z Urzędu Gminy przywiozły dzieciom poczęstunek z MacDonalda. Dziękuję serdecznie całej kadrze opiekunów na czele z Panią dyrektor oraz Panią kucharki i całej obsłudze szkoły za profesjonalne przygotowanie półkolonii. Dzieci były bardzo zadowolone a to najważniejsze.

 

Michał Włodarczyk

Skomentuj [ 0 ]
11:20, 11.02.2024 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze


Pogoda

FacebookNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET