Niedziela, 14 kwietnia 2024 r., imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Pogotowie Reporterskie

Poszukiwany złodziej

(fot. KPP Łask)
(fot. KPP Łask)
(fot. KPP Łask)

 

Łaska policja poszukuje mężczyzny, który dopuścił się kradzieży w jednej z drogerii. Łupem padły 4 elektryczne maszynki do golenia o łącznej wartości ponad 820 złotych. Całą sytuacje zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Publikujemy wizerunek osoby z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Do kradzieży doszło 11 grudnia 2023 roku w jednej łaskich drogerii. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa wpłynęło 12 stycznia 2024 roku, kiedy to po czasie personel przejrzał zapis monitoringu i zorientował się o braku towaru. Jak wynika z ustaleń, szczupłej budowy ciała mężczyzna, w wieku około 45 lat ukradł 4 elektryczne maszynki do golenia o łącznej wartości 824 złotych. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu.

Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje osobę, której wizerunek publikujemy, prosimy o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod jeden podanych numerów telefonów: 47 84 542 11 / 47 84 542 64 lub powiadomienie najbliższej jednostki policji.

 

sierż. szt. Bartłomiej Kozłowski

 

Skomentuj [ 0 ]
12:32, 21.02.2024 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaPopularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze


Pogoda

Facebook


Najnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET