Sobota, 27 kwietnia 2024 r., imieniny Teofila, Zyty, Żywisława

Pogotowie Reporterskie

Oferta pracy z GOPS w Buczku

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Buczku poszukuje osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na umowę zlecenie do świadczenia usług opiekuńczych dla mieszkańców gminy Buczek objętych tą formą wsparcia

I WYMAGANIA NIEZBĘDNE

obywatelstwo polskie
pełna zdolność do czynności prawnych oraz do korzystania z pełni praw publicznych
dyspozycyjność w godzinach 7:00 – 20:00
II WYMAGANIA POŻĄDANE

empatia, sumienność, rzetelność, samodzielność, dyspozycyjność, dyskrecja, umiejętność komunikowania się,
stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku opiekuna
wysoka kultura osobista
umiejętność organizowania pracy w domu chorego
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub kurs opiekuna osoby starszej, niepełnosprawnej
III ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Usługi opiekuńcze mogą obejmować :

pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych tj. pomoc w dokonywaniu zakupów, przyrządzanie posiłków, w przypadku ograniczonej sprawności podopiecznego nakarmienie i podanie napoju, pomoc w ogrzaniu mieszkania, pomoc w uiszczaniu opłat i należności
czynności związane z utrzymaniem higieny osobistej w zależności od potrzeb osobistych podopiecznego
czynności związane z utrzymaniem higieny otoczenia: wietrzenie pomieszczeń, sprzątanie, pranie i inne czynności
opieka i pielęgnacja zgodnie z zaleceniami lekarza np. podanie leków zleconych przez lekarza, zaopatrzenie ran, odleżyn, realizacja recept, pomiar cukru, podanie insuliny itp.
zapewnienie kontaktu z otoczeniem: w przypadku osób samotnie zamieszkujących utrzymanie kontaktów z rodziną, sąsiadami, znajomymi, wychodzenie z podopiecznymi na spacery, utrzymywanie stałego kontaktu z lekarzem rodzinnym, zapewnienie możliwości kontaktu lub pośredniczenie w kontaktach z instytucjami, pomoc w opiece nad zwierzętami domowymi
Zainteresowanych zachęcamy do składania ofert w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Buczku, ul. Szkolna 3A osobiście. Kontakt telefoniczny: 43 677 41 59.

Nabór nie jest opatrzony terminem, ponieważ Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Buczku poszukuje chętnych do pracy na stanowisku opiekuna w zależności od zapotrzebowania na tę formę pomocy.

Skomentuj [ 4 ]
09:25, 18.03.2024 r.

Wasze komentarze

Gość @ 18:04, 18.03.2024r. IP: *.*.187.55

Wy tak serio? Praca od 7 do 20, umowa zlecenie. Wymagań tyle, że ja nie wiem, czy życie osobiste jest możliwe.

N @ 20:22, 18.03.2024r. IP: *.*.155.26

Wstyd dawać takie ogłoszenie. Dyspozycyjność 13h dziennie i umowa zlecenie...

G @ 22:40, 18.03.2024r. IP: *

Katastrofa

Felek @ 19:32, 19.03.2024r. IP: *.*.161.158

Ktoś chyba przesadził z lekko z tą oferta,panie z mops niech się zamienia to może zmienia ogłoszenie.