Niedziela, 16 czerwca 2024 r., imieniny Aliny, Justyny, Benona

Pogotowie Reporterskie

Łask. 60-lecie budynku Szkoły Podstawowej w Okupie (zdjęcia)

 

25 maja Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Okupie obchodziła jubileusz 60-lecia budynku szkoły. Uroczystość zgromadzała wielu gości, a wśród nich grono pedagogiczne, uczniów, absolwentów, a także władze gminy Łask oraz zaprzyjaźnionego Piątku. Ten dzień obfitował w wiele wspomnień, wzruszeń i uśmiechów.

 

Burmistrz Łasku Monika Mrowińska i przewodniczący Rady Miejskiej w Łasku Sylwester Florczak pogratulowali wspaniałego jubileuszu, życząc szkole samych sukcesów, a uczniom spełnienia marzeń.

 

Zobacz zdjęcia:

60-lecie budynku Szkoły Podstawowej w Okupie

Skomentuj [ 17 ]
11:40, 28.05.2024 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Anżej @ 11:57, 28.05.2024r. IP: *

O! Na jednym zdjęciu jest M. i F. - nie opcyndalać się, do dzieła!!!

Jola @ 12:42, 28.05.2024r. IP: *

ładna z nich para

Celina @ 12:47, 28.05.2024r. IP: *.*.90.254

Był taki polityk Rokita i on proponował żeby kogoś tam rozsadzić. Proszę mi przypomnieć, bo to dawno temu było.

Ups @ 14:52, 28.05.2024r. IP: *

Kochanka z urzędu będzie zazdrosna

Celuś @ 15:57, 28.05.2024r. IP: *

Ta, to było wtedy gdy darł się na cały samolot - "Niemce mnie bijo!", bo obsługa zrobiła porządek z bezczelnym polaczkiem i nawet żOoona, rosyjska Niemka, nic nie pomogła. Potem ze wstydu zapuścił brodę do pasa i schował się we Włoszech.

Edyta @ 18:53, 29.05.2024r. IP: *.*.235.196

Kiedy będzie Audyt rządów tego Pana z wielkim wąsem i jego krótkiego następcy przez okres do wyborów? Przecież to śmierdzi z kilometra i wygląda na ustawkę i przykrywkę,by przykryć straty i niegospodarność w naszym mieście za rządów tych Panów.

do Edyta @ 08:14, 30.05.2024r. IP: *

O ile audyt Szkudlarka mógłby wykazać bądź nie wykazać nieprawidłowości, to u Florczaka nie byłoby czego poddać audytowi. W tym krótkim okresie swojego panowania w godzinach pracy skupiał się bardziej na aktywności facebookowej, lajkowaniu, komentowaniu i wysyłaniu hurtowych życzeń urodzinowych- Polski pojednanej bez nienawiści, niż na swojej funkcji, o której chyba zabrakło mu pojęcia. Oczywiście nie zapominajmy też o obsłudze komunikatora do wysyłania słodkości do koleżanki z urzędu, oraz fotkach na których tak lubi się pokazywać. Oczywiście mamy jeszcze szumną umowę remontu osir'u, podpisaną w błyskawicznym tempie, aby w razie sukcesu przypisać go sobie, lub w razie porażki zgonić to na nieudolność burmistrzowej albo całej rady i wszystkich wokoło. On sam nigdy się nie myli.

Arek @ 08:31, 30.05.2024r. IP: *

Gdyby Florczakowi z każdym wypowiadanym prezz niego kłamstwem rósł nos, to jak stanąłby w Kolumnie, to nie wiem czy czubek jego nosa nie kończyłby się w Zduńskiej Woli

Celina @ 08:43, 30.05.2024r. IP: *.*.90.254

Skoro tyle osób tego pana przewodniczącego krytykuje, skoro opinia publiczna tak negatywnie oceniła jego postępowanie, skoro zarzuca się temu panu także brak kompetencji, doświadczenia i odpowiedniego wykształcenia, to sama motywacja to za mało i może ten pan powinien zrezygnować. Pojawiają się także zarzuty, że ten pan ma także zły wpływ na współpracowników ale co najważniejsze, nawet na panią burmistrz, która jeszcze się uczy ale w mojej opinii póki co kroczy od porażki do porażki i miejmy nadzieję, że wreszcie sytuacja zacznie się stabilizować. O braku chęci diagolu ponad podziałami, o braku dyplomacji i zainteresowania lokalnymi problemami proszę również nie zapominać. Można sobie tak pisać i pisać ale najlepiej po prostu działać. Poprośmy tego pana, żeby albo zaczął współpracować, albo niech pozwoli reszcie spokojnie pracować na rzecz Łasku. Szkoda czasu, prosimy o zmiany postawy albo kadrowe.

Rafał @ 08:48, 30.05.2024r. IP: *

Pan przewodniczący robi minke na fotce niczym Luis deFine

Olo @ 10:12, 30.05.2024r. IP: *.*.201.249

Celina jako opinia publiczna. Dobre!

Anżej @ 10:29, 30.05.2024r. IP: *

O! I ruszyło, trochę później ale znów grzeją.

Ala @ 12:13, 30.05.2024r. IP: *.*.236.101

Strategia łaskiego PiSu na po wyborach. Założyć nowe koło i udawać bezpartyjnych i grać na skłócenie Florczaka z Mrowińska. Z pewnością nikt nie zauważył i się nie domyślił

Celina @ 12:31, 30.05.2024r. IP: *.*.90.254

Pani Alu mam nadzieję, że nie taka jest strategia łaskiego PiS. Natomiast MY jako obywatele, mieszkańcy i wyborcy możemy zmusić naszych polityków do wzajemnego dialogu, dyplomacji i pracy na rzecz dobrobytu w mieście. Jeśli pan przewodniczący wyplącze się z tych trudnych spraw, jeśli będzie gotowy do pracy ponad podziałami, to niech sobie zostanie, bo to, że doszedł tak daleko jest zapewne owocem wielu lat pracy. Zostawmy krajowe podziały KO PiS i tu lokalnie zróbmy coś więcej, co będzie przykładem dla innych.

Do Ala @ 14:13, 30.05.2024r. IP: *

O to chodzi, że pan przewodniczący nie potrafi współpracować z ludźmi, a już działać ponad podziałami to w ogóle. Zapatrzony w swoją partię i czubek własnego nosa, nie jest zdolny do jakiegokolwiek dialogu z kimkolwiek, oprócz samego siebie.
Zabawna była jego wypowiedź, gdy po półtora miesiąca sprawowania funkcji burmistrza uznał, że ma na tyle doświadczenia, by pokazać pani burmistrz jak współpracować z ludźmi. Tylko, że on tego nie potrafi, bo zawsze na pierwsze miejsce wybija się jego ja...ja...ja...ja. On nawet ze swoimi ludźmi z KO nie potrafi współpracować, nie wspominając o jego szwalni

Robert @ 14:18, 30.05.2024r. IP: *

Florczak niech będzie przewodniczącym, skoro ta ustawka tak pięknie mu się udała, ale niech pomaga, niech nie przeszkadza w działaniu. Bo póki co widać jego duże wpływy na panią burmistrz, a tym samym może się okazać, że jest hamulcowym w gminie.
Tak więc panie Sylwestrze, na bok partyjne animozje, czas na działanie i bycie przewodniczącym z prawdziwego zdarzenia, na bok partyjne fanatyzmy. To samo tyczy się wszystkich radnych i tych z PO i tych z PiS i tych bezpartyjnych i tych co założyli nową partię.

Do Rafał @ 15:51, 30.05.2024r. IP: *

Rafał, ty stary ciu.lu, Louis de Funs? Naprawdę? Pokręcony staruchu, bo nikt młody nie miałby takiego skojarzenia, rankiem w święto kościelne zabawiasz się w dyskredytowanie przedstawiciela władz samorządowych? I co, zazdrość, zawiść cię zżerają bo jemu się udało a ty... siedzisz przy blacie w kuchni w przepoconym podkoszulku typu "żonobijka" i wlewasz w bebzon cienką herbatkie z 5 łyżeczkami cukru?

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze


Pogoda

FacebookNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET