Niedziela, 16 czerwca 2024 r., imieniny Aliny, Justyny, Benona

Pogotowie Reporterskie

Łask. Zdaniem burmistrza

 

Dziś po raz pierwszy zwracam się do Pastwa na łamach „Panoramy Łaskiej”. Gdy spytano mnie, czy planuję kontynuować rubrykę „Zdaniem burmistrza” - nie miałam żadnych wątpliwości. Kontakt z mieszkańcami jest dla mnie niezwykle ważny, to w dużej mierze nawiązanym relacjom i wsłuchiwaniu się w Państwa głosy zawdzięczam swój wyborczy sukces.

Zacznę od podziękowań. Otrzymane 5.253 głosy (53,82%) to ogromny kredyt zaufania, za który jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję. To także wielka odpowiedzialność i zobowiązanie, aby Państwa nie zawieść. Jestem pełna determinacji i zapału do pracy na rzecz lokalnej społeczności. W swojej kampanii cały czas podkreślałam to, że jestem społecznikiem i jestem dla Was. Chcę być ponad podziałami i partyjnymi sporami.

Szanowni Państwo, 7 maja miałam zaszczyt ślubować uroczyście jako burmistrz Łasku. Wówczas czułam na plecach oddech oczekiwań, nadziei i wyzwań, które przede mną stoją. Wraz z uroczystą ceremonią rozpoczęłam pracę, a zarazem wkroczyłam w remontowany budynek Urzędu Miejskiego. Patrząc na te mury przesiąknięte historią, odczuwam przemożną refleksję. To nie jest tylko remont budynku, to symbol zmiany, która ma nadejść w naszej gminie. I, o ile trudno jest czasem przekroczyć pierwsze przeszkody, o tyle efekt końcowy jest tego wart.

Z każdym dniem, z każdą decyzją, czuję jak otaczają mnie życzliwi ludzie gotowi do działania. Pracy jest dużo, ale i też mnóstwo radości i satysfakcji. Codzienność wypełniona jest decyzjami dotyczącymi rozwoju gminy. Wraz z moim zespołem podejmujemy kluczowe inicjatywy, mające wpływ na życie mieszkańców. Podpisanie umowy na długo oczekiwaną drogę w Sięganowie to jeden z tych magicznych momentów, kiedy widać, że praca ma realny wpływ na życie innych. To zadanie było od dawna wyczekiwane przez mieszkańców. Już niedługo na blisko 1,8 km powstanie m.in. nawierzchnia asfaltowa, inwestycja jest w całości finansowana z budżetu gminy, a jej koszt to 5 mln zł.

Kolejne dobre wieści to możliwość nawiązania współpracy partnerskiej z Akademią Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi, która daje nowe szanse, zarówno dla nas, jak i dla studentów. To coś więcej niż tylko umowa - to zobowiązanie do wzajemnej pomocy i rozwoju. Więcej na ten temat już wkrótce.

Najpiękniejsze jednak widzieć, jak mieszkańcy naszego miasta angażują się coraz bardziej. Ich wizyty w urzędzie, ich chęć współpracy, ich pomysły i zaangażowanie - to prawdziwa motywacja do działania.

Stojąc na progu nowych wyzwań, patrzę w przyszłość z nadzieją i determinacją. Bo choć droga przed nami nie będzie łatwa, wiem, że mamy siłę i wsparcie, by przekuć marzenia w rzeczywistość, bo przecież razem możemy zrobić naprawdę wiele. Patrząc w przyszłość, wierzę, że nasze wysiłki przyniosą owoce. Niech każdy dzień będzie okazją do dalszego budowania społeczności opartej na wartościach wspólnoty, szacunku i solidarności.

 

12 maja 2024 r.
Monika Mrowińska

 

Skomentuj [ 56 ]
08:30, 28.05.2024 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Janek @ 08:46, 28.05.2024r. IP: *.*.210.60

To jest nawijanie makaronu na uszy - ble ble ble tzw nowo-mowa . Typowe wciskanie lewackiego kitu

kacper @ 09:05, 28.05.2024r. IP: *.*.210.16

Czyli znów burmistrz, który będzie komunikował się z mieszkańcami na łamach Panoramy. Cóż, było do przewidzenia, że faworytka byłego będzie kontynuować jego wizję. Tekst jak z ulotki wyborczej.

kacper @ 09:28, 28.05.2024r. IP: *.*.210.16

A i jeszcze. Kontakt z mieszkańcami jest dla Pani ważny, to na rowerek i śmigamy po okolicy, rozmawiamy, notujemy uwagi. Mówiła Pani, że ruch jest dla Pani ważny, że ludzie dla zdrowia na rowerach lubią pojeździć, to wychodzimy z klimatyzowanego gabineciku i w drogę. Pierwszy przystanek proponuję w centrum, znów kostki na parkingu fruwają.

Wieśniak @ 09:52, 28.05.2024r. IP: *.*.129.39

Dobrze by było gdyby kontakt z mieszkańcami był dwukierunkowy.
Przydałoby się jakieś forum na oficjalnej stronie gminy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że trolli nie unikniemy, ale gdy pominie się posty ewidentnie głupie, byłaby to ciekawa forma wymiany poglądów oraz możliwość tłumaczenia mieszkańcom co dzieje się w ich sprawach.

ASS @ 09:56, 28.05.2024r. IP: *.*.90.158

Janek pusty jak dzbanek.DAWNIEJ WALIŁ TEKSTY Z TV info pis teraz tv riespublika. O T STARSZY PAN Z DEMENCJA? Kacper do konkretów a nie takie własnie ble ble.To było ,,dobre,, do 15 X 2023
Bolo @ 10:05, 28.05.2024r. IP: *.*.130.147

Bla bla bla... ponad podziałami. Po co ta szumna oklepana mowa? Skoro wiadomo, ze KO kieruje pani krokami? Może tak iść do ludzi, a nie tylko na uroczystości i wysłuchać ich bolączek i potrzeb, a nie tylko pisać słodkie kocopoły tutaj? Chyba, że potrzebuje pani pozwolenia na kontakt z ludźmi od przewodniczącego?

Darek @ 10:06, 28.05.2024r. IP: *.*.132.146

Do ASS. Chcesz konkretne pytanie proszę bardzo. Hasło odciągnąć dzieci od komputerów , a co robi gmina Łask ?Zamyka orlik w dzień wolny od szkoły .Czy to jest normalne dla mnie raczej nie.Zaraz znajdzie się milion wytłumaczeń dlaczego tak . To po prostu ma być dostępne i niema ale.

Jan @ 10:22, 28.05.2024r. IP: *

Jeśli chodzi o ble, ble, ble, to podstawową tutaj kwestią jest fakt, iż samorządy i to każdego szczebla, rządy czy urzędy, z mocy prawa powinny mieć zakaz wydawania tego typu publikacji - gazet, panoram czy jak je tam zwał, finansowanych z pieniędzy publicznych!!!

Gmina czy starostwo, niezależnie od tego jaka aktualnie opcja polityczna nim zarządza, nie po to funkcjonuje aby za nasze pieniądze chwalić się, reklamować swoje działania. Nie takie jest zadanie gmin, starostw, urzędów marszałkowskich - nie za to mieszkańcy czyli my wszyscy im płacimy.

Co do kocopołów @ 10:39, 28.05.2024r. IP: *.*.60.7

W trzeciej dekadzie XXI wieku jednym z większych kocopołów wygłaszanych powszechnie ku uciesze gawiedzi jest - "Hasło odciągnąć dzieci od komputerów!"
ŻADNEGO ODCIĄGANIA DZIECI OD KOMPUTERÓW A UCZENIE DZIECI, JAK Z KOMPUTERÓW KORZYSTAĆ MĄDRZE! - MĄDRZE!! - Rozumiesz, mądralo Darek itp. tobie podobni!
Ja za to ciebie bym odciągnął np. od samochodu, bo... bebzon ci urósł! Jak tylko słyszę tego typu kocopoły od razu przychodzi jedna myśl - Kaczyński tu działał. On też, chociaż w życiu nie miał smartfonu w ręku, kcioł zabirać dzieciom smarfony w szkołach!!! Rozumiecie to? W kacapii (rosjii - dla mniej kumatych) każdorazowo na zlotach czy spotkaniach hakerów komputerowych gościem honorowym jest minister informatyzacji i kilku mu pokrewnych a w Polsce chcą odciągać dzieci od komputerów i zabierać im w szkołach smartfony!!!

bob @ 10:53, 28.05.2024r. IP: *.*.68.221

Wszystko fajnie, ale czy dla miasta w końcu coś zostanie zrobione czy tylko dla wiosek?

Darek @ 11:06, 28.05.2024r. IP: *.*.238.14

Do Co do kocopołów
Baranku jeden przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem. Bebzona niemam akurat gdyż sam z tego orlika korzystam i widzę ile dzieci tam w czasie wolnym jest po drugie mnie chodzi o to że jeśli coś jest i służy to po co to zamykać.Sądząc po twoim wpisie to raczej korzystasz z komputera ,aby napisać ,,cześć jestem Tomek i też mam 12 lat ,,

Panie bob @ 11:13, 28.05.2024r. IP: *.*.63.239

Co Pana zdaniem przydało by się w mieście ?

Co do kocopołów @ 11:14, 28.05.2024r. IP: *

"Chcesz konkretne pytanie proszę bardzo. Hasło odciągnąć dzieci od komputerów , a co robi gmina Łask ?Zamyka orlik w dzień wolny od szkoły..."

ŻADNEGO ODCIĄGANIA DZIECI OD KOMPUTERÓW A UCZENIE DZIECI, JAK Z KOMPUTERÓW KORZYSTAĆ MĄDRZE! - MĄDRZE!! - czego tu nie rozumiesz?

Celina @ 11:26, 28.05.2024r. IP: *.*.90.254

Ja również spróbuję wyrazić swoje opinie, pytania i wątpliwości.
Na początek NA PLUS: to kontynuacja pracy apolitycznej Pani Lidii, bo chyba nikt nie ma wątpliwości co do profesjonalnej, ambitnej i uczciwej pracy tej Pani na rzecz mieszkańców i miasta.
NA MINUS:
Sprawa 1: sprawa zwolnienia Pani Skarbnik, sposób, tłumaczenie typu: bo mam takie prawo, dla mnie to zwykła polityczna PYCHA, która zawsze idzie przed upadkiem. Sposób zwolnienia wywołał duże kontrowersje, szok, bo po prostu nie ma naszej zgody na tak okrutne traktowanie mieszkańców i pracowników. Czy ta osoba z Łodzi będzie lepsza?
Sprawa 2: niepokojące są informacje na temat Pana Florczaka, które jeśli się potwierdzą to naturalnie tego pana moralnie dyskwalifikują jako przewodniczącego rady Łasku. Oczywiście, że Pan nie złamał prawa ale opinia publiczna negatywnie oceniła tego typu postępowanie.
Sprawa 3: obietnice, które się składa, warto realizować a jeśli jednak okazuje się, że są nierealne to publicznie trzeba się z nich wycofać, podobnie jak się je złożyło. Sprawa tej anteny w Kolumnie, sprawa ścieżki rowerowej do Buczku, stadion, zajączek i będzie miło i bezpiecznie a przecież bezpieczeństwo jest najważniejsze.
PYTANIA: co z postawą dyplomatyczną i współpracą z Panem Wołoszem, czy Pan z ryneczku może objąć funkcje przewodniczącego rady Łasku, czy miasto wycofa się nierealnych, niepotrzebnych kosztownych projektów i znacznie współpracować w celu naprawy miasta?

zenon @ 11:35, 28.05.2024r. IP: *

No to co z to skarbnico?

Wieśniak @ 11:38, 28.05.2024r. IP: *.*.129.39

Cela :
"... i żeby nie było niczego ... " ... Twój mentor, jak widać, K.Kononowicz. Gratuluję. ;)

ASS @ 11:48, 28.05.2024r. IP: *.*.90.158

celyna dawno cie tu nie było z twoja filozofia godną już sam nie wiem kogo. celyna nie oceniaj Pana z ryneczku wałkoniu smierdzacy nie szanujacy pracy! celyna ty jestes z tch - dej! bo mi sie należy! takie pasozyty tylko czekaja na daniny,kosztem tych pracujących.

Pani Celino @ 11:55, 28.05.2024r. IP: *

Co to za sprawą z Panem Florczakie. Coś mi chyba umknęło

Kazimierz @ 12:04, 28.05.2024r. IP: *

PIS, PO - jedno wielkie zło!
Albo kontynuacja, albo Konfederacja.
Szanowni Wyborcy, nie dajcie się jak dzieci ani na kropelkę - po raz kolejny nabić w butelkę.
Wybierajcie rozsądnie, aby żyć w Polsce godnie!
Tylko pod Platformą
I pod PiS-u znakiem
Polska będzie lennem
A Polak - żebrakiem!

Odpowiedź @ 12:05, 28.05.2024r. IP: *.*.130.147

Romans Florczaka z urzędniczką

Wieśniak @ 12:15, 28.05.2024r. IP: *.*.129.39

Konfederacja to aberracja. ;)

Celina @ 12:16, 28.05.2024r. IP: *.*.90.254

Mam także nadzieję, że pani burmistrz ma świadomość tego, że decyzje, które podejmuje mają wpływ na realne życie zwykłych obywateli, na jakość życia w mieście, na szczęście, zdrowie, bezpieczeństwo ludzi. Okrutne decyzje łamią serca mieszkańców, odbierają zaufanie i nadzieję na to, że wreszcie się coś zmieni na lepsze.Jedyna szansa to współpraca, dyplomacja, obrona słabszych i prawdomówność.

Wieśniak @ 12:18, 28.05.2024r. IP: *.*.129.39

To ostatnie to zacznij od siebie. ;)

Celina @ 12:39, 28.05.2024r. IP: *.*.90.254

Jeszcze przypomnę MOJE dwie interpelacje obywatelskie:
1. Ładowarki do samochodów elektrycznych na parkingu na rynku, koło urzędu i koło policji.
2. W związku z brakiem możliwości zaparkowania samochodów przez interesantów przed urzędem, proszę o nakłanianie pracowników urzędu do korzystania z ekologicznych rowerów, proszę o przygotowanie miejsc do parkowania tych rowerów oraz osobista prośba: proszę żeby pani także korzystała i dała przykład innym.

Honorarium za wnioski proszę przeznaczyć na organizowane przez Pana Wolosza zabawy dla dzieci.
Celina Łaska

@Celina @ 12:42, 28.05.2024r. IP: *.*.235.215

A kiedy pan Wolosz publicznie cofnie zapowiedzi uzdrowienia łaskiego szpitala? Możeprzy okazji powie też po co lada moment będzie powoływany kolejny etatowy członek zarządu? Nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na sport? Przecież są ogormne pieniądze.

Wieśniak @ 13:17, 28.05.2024r. IP: *.*.129.39

No jak Pani burmistrz śmie.
Powinna jeździć rowerem, a miejsce parkingowe oddać Celinie, oczywiście uprzednio instalując ładowarkę. Darmową oczywiście. ;)
Co Ty ćpiesz dziewczyno.

Stach @ 13:27, 28.05.2024r. IP: *

Pani burmistrz pisze "w dużej mierze nawiązanym relacjom i wsłuchiwaniu się w Państwa głosy zawdzięczam swój wyborczy sukces."
Co za bzdury.
To dzięki poparciu KO ten sukces był możliwy, więc czy można to nazwać sukcesem? Gdy Florczak tak pewny wygranej poniósł porażkę, to wtedy wszyscy Peowcy ,łącznie z nim, mimo wcześniejszego wyśmiewania się  z niewychylającej się radnej ze wsi, zrobili wszystko by tylko nie wygrał Pis. Nie liczyły się kompetencje, zaangażowanie i doświadczenie, tylko to by nie wygrał Pis.
Druga bzdura- mieszkańcy przychodzą do urzędu w celu współpracy, szkopuł w tym, że jakoś nie mają możliwości rozmowy z burmistrzynią.
Trzecia bzdura, której już nie mogę słychać- działanie ponad podziałami. Jaka jest tego możliwość, gdy rękę na pulsie trzyma KO i o wszystkim decyduje ?
Rady zarówno powiatu jak i gminy powinny być wolne od partyjnych sympatii, bo w końcu mają działać dla dobra mieszkańców, a nie swoich partyjnych zwierzchników.

Do Wieśniak @ 13:30, 28.05.2024r. IP: *

Pani burmistrz będzie jeździć rowerem, tylko tę ścieżkę rowerową wybuduje.

Irek @ 13:34, 28.05.2024r. IP: *

Osoba zapewniająca, że będzie działać ponad podziałami, a za którą stoi jakakolwiek partia, nie jest dla mnie WIARYGODNA.
Ale pani burmistrz tak sobie wklepała ten tekst w kampanii wyborczej, że recytuje go nawet przez sen.

Do Irek @ 13:35, 28.05.2024r. IP: *

I nawet sama w to wierzy haha

Wieśniak @ 13:58, 28.05.2024r. IP: *.*.129.39

Jaki Wy macie problem z parkowaniem pod urzędem, skoro jeśli się nie "broi", to składa się tam wizytę raz na parę lat ?
Pod starostwem to inna sprawa, bo tam wydział komunikacji, ale też nie przesadzajmy.

Aga @ 14:04, 28.05.2024r. IP: *

Pamiętam jak jednego razu podjechałam do urzędu odebrać akt urodzenia, stanęłam przed budynkiem, na rzekomych miejscach dla petentów i dostałam opitol od jednej z urzędniczek, że to jej miejsce i że ona tu zawsze parkuje. Aż zajrzałam pod moje auto, bo może nie zauważyłam na kostce napisu= miejsce należy do... ale nic nie było.
Głupia byłam, młoda i grzeczna i odjechałam, a powinnam była kazać jej się gonić

Grzegorz @ 14:39, 28.05.2024r. IP: *.*.73.234

Skoro Pani Burmistrz tak chętnie będzie rozmawiać z mieszkańcami, to serdecznie zapraszam na "ulicę" Kresową do Kolumny. Najlepiej po deszczu lub burzy (a jeszcze lepiej w trakcie), rowerem bądź służbową limuzyną. Zobaczy Pani, z czym borykają się mieszkańcy i co robią z tym problemem Pani podwładni. Czekamy.

kacper @ 14:44, 28.05.2024r. IP: *.*.210.16

Macie Pana Rosiaka, Panią Wróbel do galopu ich. Mieszkają w Kolumnie, krasnoludki ich nie wybierały niech rusza pupcie i pochodzą za probleme. A panią burmistrz, swoja drogą też warto zaprosić.

Do Kaceper @ 14:51, 28.05.2024r. IP: *

Mają nie tylko Rosiaka, Wróblową, ale i samego przewodniczącego Florczaka. Głosowali na nich więc niech przytargają ich za uszy na Kresową i inne problematyczne ulice. Chyba, że w radzie siedzą tylko dla ozdoby, chociaż marna to ozdoba.
Jak Florczak pojedzie, to i pani burmistrz się z nim wybierze. zapraszajcie

Celina @ 15:21, 28.05.2024r. IP: *.*.138.242

Pani @Aga mamy więc problem z miejscami parkingowymi przed UM i próbę rozwiązania tego problemu. W Niderlandach to powszechne, w Wielkiej Brytanii sam premier Johnson przyjeżdżał do pracy na rowerze. Czy skoro pani burmistrz jest taka entuzjastką rowerów, to ma rozwiązanie podane na tacy od mieszkańców. Wystarczy chcieć rozwiązać problem.

Wieśniak @ 15:26, 28.05.2024r. IP: *.*.129.39

Jaki macie problem ?
Że się nie chce czterech liter ruszyć i przejść kilku kroków raz na rok czy kilka ?
D... Wam rosną od tego siedzenia i pisania bzdur, spacer Wam nie zaszkodzi. ;)

Aga Do Wieśniak @ 15:33, 28.05.2024r. IP: *

Ale to nie o to chodzi, że się nie chce przejść. Często parkuję na tym dużym parkingu na wprost policji i idę spacerkiem do urzędu, bądź apteki, która znajduje się obok. Ale wtedy zaparkowałam na miejscu dla petentów, bo akurat było wolne i dostałam opr.. od urzędniczki.

Wieśniak @ 15:53, 28.05.2024r. IP: *.*.129.39

Aga, sorki, to bardziej do Celiny i jej podobnych było. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze normalni ludzie tu są. Mało, ale jednak. ;)

Do Celina @ 16:43, 28.05.2024r. IP: *

A czy skarbowa, skarbnica, skarbunia, no... ta... nieładnie zwolniona jeździła do pracy na rowerze?

bmw @ 17:06, 28.05.2024r. IP: *.*.1.82

bije wam na punkcie tych rowerów? a czemu to nie truchcikiem do pracy? Wieśniak! zaproś tą celinę na kawkęi może dojdziecie do jakiegoś konsensusu bo wszędzie Was pełno! najlepiej w Retro Caffe i w błysku fleszy

Wieśniak @ 17:21, 28.05.2024r. IP: *.*.129.39

Jej to potrzebny Pan z ryneczku.
Ja jej nie potrafię pomóc. ;)

Celina @ 20:56, 28.05.2024r. IP: *.*.138.242

Co można się jeszcze dowiedzieć, czytając powyższe wpisy? Ta mała społeczność łaska jest dokładnie jak cały ten kraj podzielona mentalnie na dwie części. Ja nie zamierzam rezygnować z krytycznej ale nie wrogiej postawy wobec polityków i staram się zachować obiektywizm, krytykując wszystkich, którzy na to zasługują. Czy pani burmistrz także jest w stanie zobaczyć ten fanatyzm, groźby tą głupotę? Musimy coś z tym zrobić, bo będzie jeszcze gorzej, brutalnie i agresywnie. Czy uda nam się w Łasku wznieść ponad podziałami, być wzorem dla innych regionów jeśli chodzi o współpracę, dyplomację ale także moralność i prawdomówność? Stop fanatykom i niestety, nie jest to dla mnie żadną pociechą i życzę wszystkiego dobrego ale powinniśmy zmienić przewodniczącego rady dla dobra mieszkańców, miasta i pani burmistrz.

ala @ 22:07, 28.05.2024r. IP: *.*.18.222

Brawo dla Pani Burmistrz!Kobieta Cud!

bmw @ 03:57, 29.05.2024r. IP: *.*.1.82

czy faktycznie przewodniczący rady ma tak duże kompetencje i możliwości aby sterować i mieszać resztą z p.burmistrz włącznie że trzeba się go pozbyć? a może to fobia Celiny?

Do bmw @ 07:54, 29.05.2024r. IP: *

Przewodniczący ma większość w radzie z KO, więc ustalają sobie wcześniej co i jak wszystko przebiega po ich myśli, stąd ten brak zaufania do niego innych. Poza tym to dobry manipulant sterujący ludźmi obietnicami, których tak naprawdę nie ma możliwości spełnić. tak jak np asystentury w biurze poselskim, a ludzie głupie to wierzą i się tym chwalą

Celina @ 09:53, 29.05.2024r. IP: *.*.90.254

Z mojej strony jeszcze apel o skromność i oszczędność. W jakim celu są te stroje, czerwone dywany i limuzyny? Ile kosztowała nas ta kampania wyborcza?

BronekDzwonek @ 14:28, 29.05.2024r. IP: *.*.10.8

Ach te łaskie koterie i układy - kochanki, sympatie i antypatie a i tak wszyscy grają na jedno koryto. Mieszkańców to nie interesuje. My chcemy inwestycji i rozwoju a nie dbania urzędników o własne koryto.

Irek @ 18:22, 29.05.2024r. IP: *

Nieudaczni ludziczkowie dowartościowują się "władzą" i romansami, przy takich miernotach o rozwój w Łasku będzie trudno.

Do Irek @ 21:05, 29.05.2024r. IP: *

Masz na myśli naszego samorządowego podstarzałego lowelasa w radzie miejskiej?

kacper @ 23:02, 29.05.2024r. IP: *.*.168.6

Czytam sobie raz jeszcze te .... nowej burmistrz i jakby słychać głos byłego włodarza. No wypisz wymaluj wzniosłe pienia pana sz. Bo raczej wątpliwe aby, pani Mrowińska sama to pisała. Nie ten styl, nie ten rocznik .

Marcin @ 14:21, 30.05.2024r. IP: *

Jeśli pani burmistrz mówi, że będzie działać ponad podziałami, to niech nie robi z gęby cholewy, tylko tak właśnie robi. Bo póki co, to nic nie odbywa się ponad podziałami. Mieszkańcy mają wrażenie, że wszystko co się dzieje to pod naciskiem jednej partii, na złość drugiej partii, nic dla dobra obywateli. Partyjne wojenki są ważniejsze niż dobro gminy.

Celina @ 16:04, 30.05.2024r. IP: *.*.90.254

No właśnie, pani burmistrz musi dać przykład, bo nie jest już jak jest napisane na Facebooku, że jest kandydatem na burmistrza Łasku. Już pani jest burmistrzem, wszystkich szanownych Łaskowian i zdjęcia z politykami z KO, z tą bardzo dziwną prezydent Gdańska przeczą próbie przekonania mieszkańców o apolitycznych zamiarach. Czy ktoś z Państwa zadał sobie pytanie, dlaczego w mieście Gdańsk, popieranej przez kandydatce PO, PSL, NOWOCZESNA I WIOSNA , tak duża partia jak PiS, w 2019 nie wystawił żadnego kandydata a w wyborach 2024 wystawił pana, który nie dostał się do sejmu a w mieście Gdańsk, zdobył 900 głosów. Niektórzy radni w Łasku mieli lepszy wynik. Dlaczego PiS odpuścił tak wielkie miasto? A może nie odpuścił. Moim zdaniem nie odpuścił.
Po co to zdjęcie, nie wygląda to dobrze, ten uśmiech jakby udało się nie zemdleć w toi toi. Długa i wyboista droga przed nami i dlatego do moich powyższych uwag dla pani burmistrz jeszcze dodam: rozsądek i ostrożność.
Dla równowagi może pani burmistrz będzie teraz pozowała z Ojcem Dyrektorem.

Wieśniak @ 17:22, 30.05.2024r. IP: *.*.129.39

A może dla równowagi Starosta weźmie udział w marszu równości ? ;)

kacper @ 13:46, 02.06.2024r. IP: *.*.168.6

Pani Celino, jeśli nowa burmistrz ma dać przykład, niech zacznie od tych malusich. Niech zadba o wizerunek, a może koleżanki podpowiedzą, jak winna wyglądać osoba na stanowisku. Te wymięte gatki w kolorze róż i kamizelka pewnie nie rażą na odpustach ale na pierwszym publicznym wystąpieniu w roli burmistrza już tak. I nie, to nie był radosny luz to było zwykłe niechlujstwo.

Do Kacper @ 17:46, 04.06.2024r. IP: *.*.220.12

Pani burmistrz jeśli chodzi o dress code, musi się jeszcze dużo nauczyć. Póki co jest niestety daleko w lesie.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze


Pogoda

FacebookNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET