Niedziela, 16 czerwca 2024 r., imieniny Aliny, Justyny, Benona

Pogotowie Reporterskie

Nowe zasady w programie „Czyste Powietrze

Wprowadzenie obowiązku wyboru pomp ciepła oraz kotłów zgazowujących drewno i kotłów na pellet tylko z tych wpisanych na listę zielonych urządzeń i materiałów a także możliwość uzyskania najwyższego poziomu dofinansowania tylko na jeden budynek mieszkalny jednorodzinny albo jeden lokal mieszkalny w takim budynku – to zmiany w „Czystym Powietrzu”, które zaczęły obowiązywać od kwietnia 2024 r.

Lista zielonych urządzeń i materiałów (ZUM)

 

 

 

Więcej informacji: 

Od 22 kwietnia nowe zasady w programie „Czyste Powietrze” - Program „Czyste Powietrze”

 

Skomentuj [ 1 ]
18:20, 06.06.2024 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Franciszek @ 00:58, 09.06.2024r. IP: *.*.50.118

Dlaczego czas oczekiwania na decyzję wynosi 6-miesiecy? Prawo mówi o 30-dniach. Dodatkowo trzeba czekać - 2 miesiące, lub więcej na pieniądze. Umowa z wykonawcą i podpisane rozpoczęcie robot jest fikcją. Tak sprawa wygląda w województwie małopolskim. Wykonawca też ma terminy w sprawach wykonania. Urząd marszałkowski nie zapomniał zakazania palenia w starszych piecach pomimo, iż niczym się nie różną od klasy III. Tłumaczenie jest bardzo rozrywkowe, że mają mało ludzi, a dużo wniosków. Szkoda nerwów i lepiej zrezygnować i mieć w nosie czyste powietrze. Skandal! Pozdrawiam myślących.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Pogoda

FacebookNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET