Niedziela, 16 czerwca 2024 r., imieniny Aliny, Justyny, Benona

Pogotowie Reporterskie

ŁDK. Warsztaty bębniarskie

Kolejna odsłona warsztatów bębniarskich. Poznajcie z nami dźwięki autentycznych afrykańskich bębnów! Na warsztatach odkryjecie w sobie nieznane wcześniej talenty. Gra na bębnach pozwoli Wam się zrelaksować, wyciszyć i przekroczyć własne ograniczenia. Bębny są najprostszym i najbardziej naturalnym narzędziem osobistego kontaktu z muzyką. 

Poprzez rytmiczne uderzanie dłonią w drżącą membranę z naturalnej skóry, w skupionym kręgu pozytywnie nastawionych ludzi, budzą się niezwykłe emocje i wyzwala się ogromna siła w każdym człowieku.

 

Warsztaty odbędą się 18 czerwca 2024 r. Godzina: 18:00.


Bilety w cenie 50 zł, płatność gotówką na miejscu. Zapisy pod nr tel. 667466314.

Warsztaty odbędą się na Placu 11 Listopada w Łasku. Na wypadek złych warunków pogodowych zostaną przeniesione do Kulturalnej Kamienicy ŁDK na Placu 11 Listopada 1.

 
Warsztaty poprowadzi Bartosz Gułaj

Muzyk, nauczyciel i pasjonat muzyki etnicznej. Jako członek zespołu City Bum Bum (obecnie CBB Ensemble) występował na scenach w Polsce i za granicą u boku światowych gwiazd muzyki afrykańskiej. W 2011 roku, kiedy jego zainteresowania rozszerzyły się o polską muzykę ludową, wraz z żoną stworzyli zespół Dzikie Jabłka, z którym odnoszą sukcesy na polskiej scenie folkowej.

Gra na różnych instrumentach, głównie perkusyjnych, śpiewa, zajmuje się aranżacją utworów i występów scenicznych. Tworzy i wykonuje oprawy muzyczne do przedstawień teatralnych (m.in. Teatr Nowy w Łodzi), spotkań edukacyjnych i innych imprez muzycznych na terenie całego kraju. Jako nauczyciel prowadzi oparte na autorskim programie warsztaty muzyczne, swoją pasją i charyzmą zarażając innych miłością do muzyki.

Skomentuj [ 0 ]
14:00, 10.06.2024 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Pogoda

FacebookNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET