Niedziela, 16 czerwca 2024 r., imieniny Aliny, Justyny, Benona

Pogotowie Reporterskie

32 BLT. Zawody dla modelarzy

 

5 czerwca 2024 r. w 32 BLT odbył się półfinał zawodów Learn and Fly. Zadaniem uczestników było własnoręczne stworzenie modelu samolotu, zdolnego do samodzielnego szybowania. Konstrukcja musiała spełniać pewne wymagania zawarte w regulaminie. Przede wszystkim zabronione było korzystanie z jakichkolwiek już powstałych projektów. Wszystkie elementy miały być zaprojektowane i wykonane przez uczestników, a całkowity koszt użytych materiałów nie mógł przekroczyć 200 zł.

 

Projekt Learn&Fly jest wyjątkowy, ze względu na połączenie kilku aspektów składających się na końcową ocenę drużyny. Są to zarówno umiejętności inżynierskie, manualne, wiedza z zakresu lotnictwa jak i umiejętności miękkie, praca w grupach, rozwiązywanie problemów, kreatywność i komunikacja. Łącząc te elementy projekt pozwala zwrócić uwagę uczniom na każdy element pracy inżyniera.

 

Skomentuj [ 0 ]
09:45, 11.06.2024 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze


Pogoda

FacebookNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET