Środa, 24 lipca 2024 r., imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego

Pogotowie Reporterskie

Policjanci zabezpieczali imprezę w Buczku

Przez dwa dni w Buczku odbywały się imprezy związane z VIII Krajowym Świętem Truskawki. Nad bezpieczeństwem uczestników imprez i koncertów czuwali łascy policjanci przy wsparciu jednostek Policji z całego województwa. Stróże prawa zabezpieczali koncerty, a także dbali o bezpieczeństwo mieszkańców wokół terenów targowych. Za bezpieczeństwo na drogach odpowiadali policjanci z „drogówki”.

VIII Krajowe Święto Truskawki w Buczku było niewątpliwie największym wydarzeniem w powiecie, tego roku. W zabezpieczeniu brali udział policjanci wszystkich pionów, którzy pełnili służbę zarówno w umundurowaniu, jak i w cywilu, dbając o ład, porządek oraz poczucie bezpieczeństwa uczestników imprezy. Duża elastyczność działania służb, ich współpraca oraz wymiana informacji, pozwoliły utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa. Mundurowi z Łasku przy wsparciu 5 komend Policji (Pabianice, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Zduńska Wola, Bełchatów), dbali o to, aby przybywający na koncerty fani, mogli spokojnie na nie dotrzeć, a także z nich wrócić.

W zabezpieczaniu imprezy, każdego dnia brało udział ponad 80 policjantów. Łaskich funkcjonariuszy wspierali policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi oraz słuchacze Ośrodka Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu. W Buczku pojawił się również patrol konny z Ogniwa Konnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

 

sierżant sztabowy Bartłomiej Kozłowski 

zdjęcie: Urząd Gminy w Buczku

Skomentuj [ 0 ]
19:05, 07.07.2024 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


DoĹźynki 2024


Najnowsze komentarze


Pogoda

FacebookNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET