Środa, 24 lipca 2024 r., imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego

Pogotowie Reporterskie

Wodzierady. Klub Seniora i Klub Alberciki

Miesiąc czerwiec dla klubowiczów był krótkim miesiącem, ale intensywnym w swoich działaniach.

Seniorzy i Alberciki uczestniczyli w zajęciach plastycznych na których malowali rysunki pt. Wakacje. Mogli przy okazji porozmawiać o swoich wakacyjnych wyjazdach z rodzinami.

 

 

Alberciki na zajęciach kulinarnych przenieśli się w jedną z najbardziej popularnych kuchni europejskich, czyli włoską i zrobili spaghetti bolognese. Danie wyszło bardzo dobre i szybko zniknęło z talerzy.

 

Seniorzy wybrali się do Szkółki Roślin Ozdobnych Włodarczyk w Kwiatkowicach, aby uzupełnić kwiatowe braki do ogródka przy klubie, który dzięki zaangażowaniu wygląda imponująco i cieszy oko nas wszystkich.

 

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Wodzieradach z/s w Kwiatkowicach oba Kluby wspólnie uczestniczyły w wystawie obrazów Pana Mariusza Gosławskiego znanego z prac malowanych kawą, który prezentował swoje portrety, tym razem malowane pastelami lub ołówkiem na szarym płótnie. Uczestnicy mieli okazję również tworzyć lalki motanki, motane z kawałków materiałów i sznurków. Spotkanie z artystą było bardzo miłe i ciekawe.

 

Seniorzy wybrali się na wycieczkę do Zduńskiej Woli. Zwiedzili dom urodzenia św. Maksymiliana Kolbego, Bazylikę Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Usłyszeli dużo ciekawych informacji opowiadanych

 

przez przewodnika, które zrobiły na nich duże wrażenie.

 

Klubowicze świętowali również imieniny Jolanty składając solenizantce gorące życzenia oraz wręczając piękny bukiet róż. Było miło, radośnie oraz nie zabrakło pysznego poczęstunku.

 

Wszyscy w dobrych humorach i przy gorącej letniej pogodzie rozstaliśmy się na krótki wakacyjny wypoczynek.

 

Opracowały:

 

/-/ Agata Gajdka

 

/-/ Karolina Nowak

Skomentuj [ 0 ]
11:35, 08.07.2024 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Popularne artykuły


ReklamaNajnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusjiDoĹźynki 2024

Najnowsze komentarze


Pogoda

FacebookNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET