Niedziela, 6 lipca 2025 r., imieniny Dominiki, Gotarda, Agrypiny

Pogotowie Reporterskie

Awans jest nasz! LUKS Bałucz

MGUKS Pogoń II Zduńska Wola 0:6 LUKS Bałucz

Strzelcy bramek:
- Filip Staniucha ⚽️⚽️⚽️⚽️
- Kamil Marianowski ⚽️
- Kacper Galowicz ⚽️

 

 

W 21 kolejce pokonujemy w meczu wyjazdowym rezerwy Pogoni Zduńska Wola. Nasza ekipa spisała się fenomenalnie, kolejny raz szybko strzelamy pierwszą bramkę i narzucamy swój styl gry. Gospodarze mieli swoje momenty, ale niestety mieli pecha, że nasi obrońcy są w szczycie formy i zwalczają skutecznie próby strzału.

Na pochwałę ewidetnie zasłużył dzisiaj nasz niezawodny pomocnik Kacper Galowicz, który dzisiaj pięknie przechwytywał piłkę w środkowej części boiska i napędzał akcję. Zespół zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie zagrał na równym poziomie a wchodzący z ławki rezerwowi spisali się bardzo dobrze. Warto nadmienić, że nasz młody snajper Filip Staniucha po dzisiejszym meczu ma już na koncie 50 goli w tym sezonie, brawo Filipek.

Nasz długo wyczekiwany awans stał się faktem i w przyszłym sezonie do Bałucza zawita liga okręgowa! Po 21 kolejkach dalej nie straciliśmy punktów i jesteśmy niepokonani. Cieszy fakt, że awans wywalczyliśmy na 5 kolejek przed końcem sezonu i teraz spokojnie możemy dogrywać końcówkę sezonu i myśleć już o lidze okręgowej. O awansie więcej opowiemy, gdy skończy się sezon. 

 

Skomentuj [ 0 ]
15:25, 19.05.2025 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz




Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Popularne artykuły

Reklama

Reklama
Reklama

      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Reklama

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarze

Pogoda

Facebook

Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2025 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET