Czwartek, 18 lipca 2019 r., imieniny Erwina, Kamila, Wespazjana

Odeszli do wieczności

 

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

 

 

 

 

 

 

Teresa Balcerzak, zd. Cieślak, lat 86, zmarła 21 lipca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 26 lipca w Kolegiacie Łaskiej o godz. 12.00. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.


Czesław Dzidek Bulzacki, lat 68, zmarł 20 lipca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 22 lipca w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Andrzej Stodulski, lat 62, zmarł 20 lipca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 24 lipca w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Mirosław Bal, lat 66, zmarł 20 lipca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 22 lipca w Kościele Parafialnym w Mikołajewicach. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Mikołajewicach.

Krystyna Kuśmierczak-Minecka, lat 76, zmarła 22 lipca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 25 lipca w Kaplicy Cmentarnej w Zelowie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Miejskim Cmentarzu.

Grażyna Rosiak, lat 57, zmarła 23 lipca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 26 lipca w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

 

 

Skomentuj [ 0 ]
11:05, 26.07.2014 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET