Czwartek, 23 stycznia 2020 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Co dalej z terenem plaży "Pod Bykiem"

W dniach 13 i 15 stycznia 2020 r. odbyły się posiedzenia Rady Dzielnicy Kolumna poświęcone w całości sprawie przyszłości terenu plaży „Pod Bykiem”. Podczas tych zebrań zrelacjonowane zostały rozmowy, które odbyły się w sprawie plaży z panem Burmistrzem,

przedstawicielami OSP Kolumna oraz inwestorem.

Jedna z osób obecna na spotkaniu poinformowała zebranych o złożonych już zaskarżeniach wydanej dla tej działki decyzji o warunkach zabudowy, wskazał na popełnione w trakcie procedowania sprawy uchybienia, a także przypomniał o przeznaczeniu tego terenu ujętym w „Strategii Rozwoju Gminy” z 2003 r.

Członkowie Rady Dzielnicy podjęli uchwały dotyczące: skierowania pisma do pana Burmistrza oraz pana Przewodniczącego Rady Miejskiej z prośbą o zwołanie nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej poświęconej działce „Pod Bykiem”; skierowania pisma do strażaków z OSP Kolumna z prośbą o zaniechanie sprzedaży działki; skierowania pisma do Zarządu Powiatu Łaskiego z prośba o wykupienie działki przy ul. Plażowej 7-9 i przeznaczenie jej na użytek społeczności.

 

Źródło: Rewitalizacja Kolumny

Skomentuj [ 0 ]
19:00, 16.01.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET