Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Pogotowie Reporterskie

XVI sesja sesja Rady Powiatu Łaskiego (video)

O godz. 8 rozpoczęła się XVI sesja Rady Powiatu Łaskiego. Radni obradują nad zmianami w budżecie powiatu, poruszyli także kwestię łaskiego szpitala.

O sytuacji szpitala:

 

 

Skomentuj [ 1 ]
09:15, 07.11.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Jan @ 08:44, 08.11.2019r. IP: *.*.132.1

Radni PiS tak obradowali, że swoimi głosami stworzyli jeszcze jeden etat urzędniczy (opłacany członek zarządu) za 75 tysięcy rocznie. Komuś naszykowali ciepłą posadkę! Brawo. Co ciekawe część radnych (Krawczyk, Lipowski, Podębski) wstrzymała się od głosu. Natomist Teresa Wesołowska pobratała się z Pisem i zagłosowała za! Co jeszcze ciekawsze Czarek Gabriączyk wywodzący się z tej samej parti co Teresa zagłosował przeciw. Najbardziej dziwi zachowanie radnych Koalicji, którzy wstrzymaniem się od głosu jednocześnie nie dali sprzeciwu patologi - tak to nazwijmy (rozrostowi urzędu, towarzyszy za NASZE pieniądze!). Dodać należy, że nowy płatny członek zarządu to nie tylko pensja. Dodatkowo również: podróże służbowe, samochód służbowy, delegacje, i inne fundusze. Czy powiat łaski na to stać? Nie ma kto ulic zamieść w mieście, podam konkretne przykłady: Lutomierska syf, Sportowa syf, Armii Krajowej dżungla syf, Batorego syf. Drzewa, gałęzie rosnące przy drogach w pasie (co ciekawe - ewenement) jak są obcinane tylko od strony drogi , a od strony posesji, lasu już nie, bo kasy nie ma na uprzątnięcie gałęzi. Masakra jakaś. Czekamy na nominację. Z pompą czy po cichu?

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET