Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Pogotowie Reporterskie

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne

Po raz piąty przyznano nagrody burmistrza Łasku Róże Przedsiębiorczości. Wręczania prestiżowych statuetek dokonano na Spotkaniu Świąteczno-Noworocznym, które tradycyjnie odbyło się w Łaskim Domu Kultury.

Salę widowiskową wypełnili przedstawiciele władz, lokalni przedsiębiorcy i przyjaciele gminy. Podsumowano miniony rok i przedstawiono najbliższe plany na przyszłość.

W kategorii usługi nagrodę dla Retro Cafe odebrali właściciele Aneta i Tomasz Hajdukiewiczowie. Kolejna statuetka w kategorii produkcja powędrowała do Marcina Kowalczyka, właściciela Firmy Produkcyjno-Handlowej LECH. Z kolei w kategorii handel nagrodę otrzymali właściciele Domu Chleba Małgorzata i Krzysztof Piotrowscy.

Przyznano także nagrody specjalne w dziedzinie sportu. Burmistrz Łasku Gabriel Szkudlarek uhonorował Karolinę Kubiak - mistrzynię świata w kickbokxingu, Katarzynę Kociołek - reprezentantkę Polski w siatkówce plażowej oraz Malwinę Smarzek-Godek - reprezentantkę Polski w siatkówce, w której imieniu nagrodę odebrała mama - Benita Smarzek

Na ręce prezesa Klubu Rowerowego Jastrzębie Łaskie Pawła Cichego złożono podziękowania za propagowanie aktywności sportowej oraz promowanie gminy Łask. Zaś prezes przekazał podziękowanie osobom i instytucjom wspierającym klub.

Tego wieczoru goście wysłuchali koncertu w wykonaniu Duo Gavlicci. Wrocławski zespół tworzą Dorota i Dominik Gawlikowscy - muzycy, których połączyła pasja gry na klasycznych instrumentach smyczkowych. Publiczność usłyszała utwory muzyki klasycznej na skrzypce i kontrabas, a także znane partie operetkowe i musicalowe w wykonaniu sopranistki Doroty Drożdżewskiej. Spotkanie zwieńczył toast i życzenia od przewodniczącego Rady Miejskiej w Łasku Roberta Bartosika.

 

Źródło: UM

Skomentuj [ 1 ]
09:35, 09.01.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Bob @ 19:07, 10.01.2020r. IP: *.*.192.122

Ogromne gratulacje dla dziewczyn, zasłużyły na wyróżnienie. Szkoda, że władze miasta nie doceniają sportowców niepełnosprawnych...

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET