Sobota, 8 sierpnia 2020 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Pogotowie Reporterskie

Informacja o podłączeniu się do sieci kanalizacyjnej

Nowy rok, nowe wyzwania. Niech jednym z wyzwań dla Państwa będzie przyłączenie się do nowo wybudowanej sieci kanalizacyjnej - bo to po prostu się opłaca!

Apelujemy do mieszkańców o przyłączenie się do sieci kanalizacyjnej wybudowanej w ramach projektu "Modernizacja oczyszczalni ścieków oraz rozbudowa i modernizacja kanalizacji na terenie Gminy Łask".

Zadania inwestycyjne w zakresie budowy sieci w południowej części dzielnicy Kolumna, Ostrowie oraz w ul. Widawskiej i Zachodniej są już zakończone i nic nie stoi na przeszkodzie wykonywania podłączeń :-) Łącznie powstało 11,66 km nowej kanalizacji sanitarnej. Do rozliczenia pozyskanego dofinansowania z Unii Europejskiej na budowę między innymi kanalizacji sanitarnej niezbędne jest przyłączenie Państwa nieruchomości do sieci.

Zapraszamy do siedziby Spółki celem omówienia warunków przyłączenia oraz wyjaśnienia wszelkich wątpliwości związanych z wykonaniem instalacji.

 

Źródło: MPWiK Łask

Skomentuj [ 0 ]
17:00, 11.01.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET